Замість "Kyiv Smart City" і не тільки: у Києві запустили новий застосунок міських сервісів

Дата публікації
Перегляди
1043
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Замість "Kyiv Smart City" і не тільки: у Києві запустили новий застосунок міських сервісів

Фото: pixabay.com

Застосунок "Київ цифровий" можна завантажити безкоштовно.

У Києві запустили новий застосунок міських сервісів "Київ цифровий". Він, зокрема, дозволить поповнювати зі смартфону транспортну карту, купувати QR-квитки, сплачувати за паркування, повертати евакуйовану автівку, отримувати сповіщення щодо послуг у сфері ЖКГ. 

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

"Новий застосунок став логічним кроком у розвитку електронних сервісів столиці. Він поєднав концепцію Kyiv Smart City та головні міські електронні сервіси, пропонує актуальні сповіщення про важливе і зручний функціонал користування. Вхід у застосунок швидкий та зручний, відповідає сучасним стандартам і не потребує тривалої та складної авторизації", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, "Київ цифровий" дозволяє автоматично завантажити дані платіжних карток та інформацію про автівки з Kyiv Smart City, якщо номер телефону користувача в застосунку той же, що і в гаманці Masterpass.

"У застосунку вже доступна можливість поповнювати зі смартфону транспортну карту, купувати QR-квитки, сплачувати за паркування, повертати евакуйовану автівку, отримувати сповіщення щодо послуг у сфері ЖКГ, та своїми відгуками впливати на розвиток міста. Якщо у вас залишилися невикористані QR-квитки у додатку Kyiv Smart City, напишіть у службу підтримки на пошту:support@kyiv.digital. Їх додадуть у "Київ цифровий", - зазначили у повідомленні.

У КМДА зазначили, що цей застосунок - єдиний сервіс в Україні, який дозволяє повернути евакуйовану автівку зі штрафмайданчика без черг.

"Якщо авто евакуюють, водій отримає сповіщення з адресою штрафмайданчика та інструкцією для повернення транспортного засобу. Усі необхідні документи можна завантажити у застосунок", - зауважується у повідомленні.

У КМДА також додали, що "Київ цифровий" співпрацює з муніципальними парковками - зі смартфона можна сплатити за погодинне паркування чи придбати паркувальний абонемент. 

"Уже зараз реалізовано можливість визначати місце паркування за геопозицією та перевіряти термін дії паркувального абонемента. У планах додати також мапу парковок та таймер із нагадуванням часу паркування", - повідомили у КМДА.

Крім того, у застосунку можна поповнити поїздками транспортну карту, придбати проїзний на місяць, а також користуватися разовими QR-квитками. Налаштована система сповіщень нагадає про закінчення дії проїзного чи підкаже, коли QR-квиток "згорить".

"Якщо користувач додасть адресу проживання, то "Київ цифровий" сповіщатиме про початок та кінець планових чи аварійно-відновлювальних робіт у будинку. Застосунок отримає доступ до сповіщень про послуги постачання електроенергії, води, газу та опалення. Система відгуків дозволяє підтверджувати чи спростовувати правдивість інформації щодо надання тих чи інших послуг", - додали у КМДА.

Разом з цим, функціонал застосунку обіцяють розширювати, аби забезпечити киянам максимум корисних сервісів.

Завантажити застосунок можна на смартфонах з IOS та Android

Нагадаємо, у Києві вкотре перенесли дату ведення єдиного електронного квитка у громадському транспорті Києва. Впровадження нової системи для оплати проїзду відклали ще на пів року.

Додаткові потяги на свята: як вчасно купити квиток та зекономити

Додаткові потяги на свята: як вчасно купити квиток та зекономити

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1043
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація