Замінування лікарні у Києві: бомбу міг закласти колишній АТОвець

Замінування лікарні у Києві: бомбу міг закласти колишній АТОвець

Про можливе замінування повідомила родичка чоловіка

Більше тисячі пацієнтів евакуювали з клінічної лікарні №8, що на Оболоні. Близько 9 ранку надійшло повідомлення про її замінування. Зараз на місці працюють вибухотехніки та кінологи. Вже четверту годину перевіряють приміщення, проте поки жодних слідів вибухових предметів не знайшли, йдеться в ТСН.12.00.

Десятки людей, які прийшли відвідати рідних, досі не можуть зайти до будівлі, їх не пускають. Людям повідомили, що до загрози вибуху ставляться дуже серйозно, адже про вибухівку повідомили не анонімно, а зателефонувала родичка ймовірного мінувальника.

«Є загроза вибуху. Подзвонила родичка АТОвця сказала, шо він заклав 4 вибухівки. Зараз перевіряють. Попередньо встановлено, хто це», - повідомили представники міськради, які перебувають на місці.

Зараз у лікарні залишаються пацієнти реанімації – це 197 людей. Біля них залишили частину медиків. Більше 800 людей перевели на перший поверх.

Більше тисячі пацієнтів евакуювали з столичної лікарні через повідомлення про замінування

Більше тисячі пацієнтів евакуювали з столичної лікарні через повідомлення про замінування

Це вже не перше повідомлення про замінування цього тижня. Учора вибухотехнікам із кінологами довелось прочісувати Майдан Незалежності. Після кількагодинних пошуків з’ясувалось, що повідомлення хибне, вибухівки нема. У поліції ж кажуть, найчастіше псевдомінувальниками є або жителі окупованих територій, які хочуть настрахати, або ж люди напідпитку, які вбачають у цьому розвагу чи хочуть таким способом помститися.  За один такий дзвінок телефонні терористи можуть сісти за ґрати на 6 років. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація