Залучили 75 нацгвардійців та 5 пошукових собак: у Києві цілу ніч шукали 10-річну дівчинку

Дитина залишила батькам записку і пішла з дому.

У Святошинському районі Києва поліцейські цілу ніч шукали 10-річну дівчинку. Дитина залишила батькам записку та близько 16-ї години пішла з дому. Вранці її знайшли і повернули рідним.

Про це у неділю, 20 вересня, повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Правоохоронці опитали друзів дівчинки та перевірили всі адреси, де вона могла перебувати. Пошуки тривали цілу ніч. Фото зниклої дитини передали всім патрулям столиці. За тривогою був підняти особовий склад управління поліції, а вранці залучили ще й Національну гвардію - 75 військовослужбовців та 5 пошукових собак.

Зрештою, правоохоронці помітили дівчинку на вулиці Якуба Колоса.

"З дівчинкою все добре, її передали батькам. З'ясувалося, що ніч вона провела у жінки, яка працює двірником, а вранці патрулі помітили її на вулиці: втікачка пішла на роботу разом зі своєю новою знайомою", - йдеться в повідомленні.

Правоохоронці провели з батьками профілактичну бесіду та склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. В подальшому з дівчинкою будуть працювати психологи.

Нагадаємо, що у Києві патрульні поліцейські повернули батькам двох малолітніх дітей, які вирушили гуляти нічним містом.

У середмісті Києва затримали жінку із немовлям у торбі

У середмісті Києва затримали жінку із немовлям у торбі

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація