Залиті окропом вулиці та пошкоджені авто. Прорив тепломережі у Києві стався на тому ж місці, де і рік тому

Залиті окропом вулиці та пошкоджені авто. Прорив тепломережі у Києві стався на тому ж місці, де і рік тому

Фото: facebook.com/Паша Дячек

Знову постраждали автомобілі.

У центрі Києва 5 листопада провалився асфальт через прорив труби з гарячою водоюі сталося це на тому ж місці, що в листопаді минулого року.

Нещастя знову сталося на перехресті вулиць Шота Руставелі та Саксаганського. Цього разу в провалля, які утворилися від прориву, потрапили автомобілі, а вулицю залило окропом.

Цікаво те, що це вже не перший прорив труби на саме цьому ж перехресті. 13 листопада 2018 року тут-таки вода била з-під землі фонтанами, вулицею поширилася пара, а видимість стала практично нульовою. Тоді всю вулицю Саксаганського перекрили для транспорту, у центрі Києва виникли великі затори. Вже за годину-дві воду всі мережі було відкрито, пара розвіялася, а ріки окропу зійшли у ливнівки.

У центрі столиці дорогу залило окропом через прорив труби з гарячою водою

У центрі столиці дорогу залило окропом через прорив труби з гарячою водою

Рік тому представники місцевої влади пообііяли все відремонтувати, а власнику постраждалого автомобіля відшкодувати збитки.

Тепломережа  "Саксаганського - Шота Руставелі" давала збій ще один раз протягом року. Місяць тому 2 жовтня там прорвало люк і утворився справжній гейзер. У КП "Київтеплоенерго" наголосили, що пошкодження трубопроводу, який перебуває в експлуатації 47 років, на проїжджій частині вулиці було локалізовано. Унаслідок інциденту постраждалих не було.

Начало потопа на Саксаганского. Спустя пару минут: https://kyivoperativ.info/other/smotret-video-1532/

Опубліковано Киев Оперативный Середа, 2 жовтня 2019 р.

Своєю чергою, у "Київпастрансі" попередили, що від 3 жовтня тимчасово буде змінено маршрут тролейбусів №12 та №91Н.

"Служби міста ремонтуватимуть теплову мережу на вул. Саксаганського – вул. Шота Руставелі. Від 0:20 до 5:20 рух тролейбусів №91Н буде організовано від вул. Милославської до ст. м. "Либідська". Від 5:20 рух тролейбусів №12, 91Н в напрямку залізничного вокзалу "Центральний" буде організовано до вул. Жилянської за дійсною трасою, далі - вул. Ш. Руставелі – вул. Басейна – вул. Еспланадна до вул. Саксаганського далі за дійсною трасою", - йшлося у повідомленні.

Нагадаємо, в результаті прориву, який стався сьогодні, 5 листопада, змінено маршрути тролейбусів 3, 9, 12, 14, 40, 40К і автобусу № 69. Наразі рух транспорту організовано так:

  • тролейбуси №40 і №40К курсують до Залізничного масиву;
  • тролейбуси №3 і №9 - до вокзалу "Південний"
  • тролейбус №12 - до ст. м. "Либідська"
  • тролейбус №14 - до ст. м. "Палац Спорту"
  • автобус №69 - до вул. Тарасівської. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація