Заховався від декомунізації в кущах: у столиці виявили останній пам’ятник Леніну

Заховався від декомунізації в кущах: у столиці виявили останній пам’ятник Леніну

Фото: ТСН

Випадкову знахідку зробили будівельники, котрі прокладають дорогу.

У Києві знайшли вцілілий пам’ятник Леніну, який не потрапив під закон про декомунізацію. В Оболонському районі на місці будівництва кільцевої дороги робітники натрапили на бетонний монумент, який місцями покритий сріблястою фарбою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нічого, крім міцного слівця, ця конструкція посеред будівельному майданчику в робітників не викликає. Важкій техніці доводиться маневрувати навколо бетонного раритету, що значно ускладнює роботу. "Що робити з цим, ми не знаємо", - зізнаються будівельники. Натомість один із охоронців підказує, що наказ не чіпати дало керівництво – демонтаж Леніна воно захотіло відкласти на останній момент.

У Києві знайшли уцілілий пам’ятник Леніну

У Києві знайшли уцілілий пам’ятник Леніну

За часів СРСР на цьому місці було передове тепличне господарство, котре згодом занепало, а його територія – заросла. До відкриття цього монумента вважалося, що останнього Леніна в столиці знесли в травні цього року в Голосіївському районі. Керівник Оболонського благоустрою божиться, що закон про декомунізацію виконували сумлінно, а про цей пам’ятник просто ніхто не знав – Ленін буквально заховався від декомунізації в чагарниках.

Тепер останнього столичного "вождя пролетаріату" обіцяють демонтувати і передати на зберігання, але чи це вийде – невідомо, бо пам’ятник уже тріснув і суттєво нахилився. Фахівці кажуть, що при знятті та перевезені він може просто розкришитися. Доки ж пам’ятник цілий, до нього потяглися шукачі яскравих селфі, котрі заради фото навіть вилазять на Ілліча. Будівельники не встигають проганяти відвідувачів задля їх безпеки, бо пам’ятник може завалитися сам. А охоронець навіть пропонує брати гроші за прохід до Леніна – по 50 або 100 гривень.

Кореспондент ТСН Ірина Маркевич 

Повʼязані теми:

Наступна публікація