Захоплення Кабміну: чоловіка судитимуть за 4 статтями Кримінального кодексу

Захоплення Кабміну: чоловіка судитимуть за 4 статтями Кримінального кодексу

Фото: "Киев Сейчас"

Зловмисник буде відповідати перед законом.

Сьогодні, 4 серпня, чоловік з гранатою увійшов в будівлю уряду України та погрожував вибухом, його затримали. Поліція відкриє кримінальне провадження за чотирма статтями.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Київської області.

Як заявив керівник Київської міської прокуратури Олег Кіпер, який перебував на місці події, наразі за цим фактом зареєстровано кримінальне провадження за чотирма статтями Кримінального кодексу України: ст. 341 (захоплення державних будівель), ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу), ч. 2 ст. 147 (захоплення заручників), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю).

Нагадаємо, у Києві чоловік погрожував підірвати гранату в будівлі Кабінету Міністрів України. Очевидці намагалися його вгамувати, утім нападник забіг усередину будівлі уряду. Наразі його вже затримали. Після затримання він вибачився перед правоохоронцями. На місці продовжує чергувати багато правоохоронців.

За даними Тelegram-каналу "Київ Оперативний", в будівлю Кабміну чоловікові вдалося зайти через громадську приймальню і бюро перепусток. Через цей вхід співробітники Кабміну не ходять, в зв'язку з чим там немає правоохоронців, як на центральному вході.

Попередньо відомо, що нападника звуть Володимир Прохнич, він був сапером в батальйоні "Айдар" і має контузію, а також у 2015 році був нагороджений Петром Порошенко орденом "За мужність" 3 ступеня. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація