Загроза колапсу: у КМДА переконують, що метро не зупиниться через арешт рахунків

Загроза колапсу: у КМДА переконують, що метро не зупиниться через арешт рахунків

Фото: Київський метрополітен

Деякі проблеми метро може вирішити лише РНБО.

Влада Києва зробить усе можливе для того, щоб не допустити зупинки метро, якому загрожує колапс через арешт усіх рахунків  "Київського метрополітену", який суд зобов'язав виплатити компанії "Укррослізинг" майже 2 млрд гривень.

Про це заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, - інформує прес-служба міської адміністрації.

У КМДА запевнили, що ситуацію вдасться втримати під контролем, хоча й не приховують, що стан справ складний.

Що стосується виконання рішень суду, то, за його словами, ті листи, які були направлені до всіх правоохоронних органів, вищих органів влади і РНБО, можуть все ж дозволити отримати рішення від Ради національної безпеки і оборони України щодо включення цієї компанії до списку санкцій. А це зі свого боку дозволить місту не виплачувати гроші.

"Щодо людей, які отримують зарплату на підприємстві – звичайно, це прийняте сьогодні судом рішення ускладнює будь-які процеси, пов'язані не лише з виплатою зарплат, але й у цілому з функціонуванням метрополітену. Але ми докладемо всіх зусиль для того, щоб зарплата виплачувалася, зробимо все можливе для того, щоб не допустити такої ситуації", – зауважив Геннадій Пліс.

У КМДА переконані, що лише Рада нацбезпеки може вирішити це питання.

Нагадаємо, наприкінці березня міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що метрополітен у Києві може зупинитися через борги столичної підземки. "Загрозлива ситуація склалася навколо боргу "Київського метрополітену", рахунки якого, як ви знаєте, арештовано за рішенням суду. Це пряма загроза паралізації роботи і зупинки столичного метро. Тобто, нас змушують сплатити старі борги, які хтось брав", — сказав тоді Кличко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація