Забудовник ТОВ "Нова Слобідка" планує інвестувати 50 млн гривень у розвиток Микільської Слобідки в Києві Актуально

Забудовник ТОВ "Нова Слобідка" планує інвестувати 50 млн гривень у розвиток Микільської Слобідки в Києві

У компанії є всі необхідні документи та дозволи на будівництво.

В межах виїзної робочої наради представників Київської міської державної адміністрації і Київради з питань будівництва на вулиці Микільсько-Слобідська 7-9, представник компанії-забудовника ТОВ "Нова Слобідка" зобов'язався надати всю дозвільну документацію і інвестувати 50 млн гривень у розвиток району.

Про це пише УНІАН.

Власник ТОВ "Нова Слобідка" Олександр Стельмащук зазначив, що оскільки будівництво на земельній ділянці, яка перебуває у приватній власності компанії, вже не перший рік заблоковано, компанія зазнає збитків. Однак податкової заборгованості у "Новоъ Слобідки" немає, є кошти не тільки для завершення будівництва, а й для розвитку району.

Він також запевнив, що у компанії є всі необхідні документи та дозволи на будівництво, і вона готова їх надати.

Інформацію про те, що всі необхідні документи забудовник подав, підтвердив і перший заступник директора департаменту міського благоустрою КМДА Михайло Будилов.

"Дійсно, департамент видавав таку картку по ділянці, що перебуваэ в приватній власності, оскільки були надані відповідні документи від ДАБК, містобудівні умови, обмеження і державний акт на приватну власність. Законних підстав, щоб її не видати ми не мали", — зазначив він.

За результатами зустрічі було вирішено скласти протокол і зафіксувати в ньому ключові питання від громади, направити відповідні звернення профільним департаментам КМДА. ТОВ "Нова Слобідка" зобов'язалося оприлюднити всі необхідні документи, що підтверджують право на користування земельними ділянками та право на проведення будівельних робіт.

Крім Будилова і Стелмащука, в нараді також взяли участь представники інших профільних департаментів КМДА, Дніпровської райдержадміністрації, КП "Київблагоустрій", депутати Київської міської ради, представники місцевої громади Микільської Слобідки.

Наступна публікація