Заборонені спортивні та дитячі майданчики і один покупець на 10 кв.м: у Києві запровадили нові обмеження на час карантину

Заборонені спортивні та дитячі майданчики і один покупець на 10 кв.м: у Києві запровадили нові обмеження на час карантину

Таке рішення ухвалили в КМДА 21 березня.

У Києві запровадили нові обмеження на період карантину – заборонили користуватися дитячими і спортивними майданчиками, а також зобов’язали аптеки та магазини приймати по одному покупцю на 10 кв.м.

Про це йдеться у протоколі засідання Постійної комісії ТЕБ та НС за 21 березня.

"Районним в місті Києві державним адміністраціям, комунальному об’єднанню "Київзеленбуд", ГУ Національної поліції України у м. Києві забезпечити проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи щодо заборони користування дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах та на прибудинкових територіях", - повідомляється у документі.

Також у цьому протоколі існує низка доручень щодо громадського транспорту, який припинить роботу у Києві від 23 березня. Зазначається, що в кожній одиниці транспорту мають бути не менше двох поліцейських, які перевірятимуть наявність спеціального квитка для проїзду, посвідчення особи та засобів індивідуального захисту.

Комісія запровадила і нові обмеження для аптек і продовольчих магазинів.

"Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), керівникам мережі продуктових магазинів та аптек забезпечити наявність споживачів в торгівельному приміщенні в кількості 1 особа на 10 м2 та забезпечити заходи щодо дотримання санітарних норм", - йдеться у протоколі засідання комісії.

Також було доручено Департаменту охорони здоров’я КМДА забезпечити "госпітальну базу" на 1000 осіб, а Державній прикордонній службі – повідомити про усіх жителів Києва, які прибули з-за кордону від 10 березня.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

У Києві ДСНСівці роз'яснюють правила карантину через гучномовці

У Києві ДСНСівці роз'яснюють правила карантину через гучномовці

Повʼязані теми:

Наступна публікація