За вбивство учасника АТО Сергія Олійника досі ніхто не покараний: суд вкотре продовжив арешт підозрюваному

За вбивство учасника АТО Сергія Олійника досі ніхто не покараний: суд вкотре продовжив арешт підозрюваному

Фото: скриншот з відео

Трагедія сталася у червні 2017 року.

У Києві суд продовжив арешт підозрюваному у вбивстві учаснику війни на Сході. Анатолій Чівіков, якого звинувачують у вбивстві Сергія Олійника, перебуває під вартою від червня 2017 року. Хоча трагедія сталася на очах багатьох свідків біля столичних Золотих Воріт, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Такий самий вирок, тримання під вартою, лунає кожні кілька місяців уже два з половиною роки. На лаві підсудних - власник магазину спорядження для коней Анатолій Чівіков. У залі перебувають син і вдова загиблого учасника війни Сергія Олійника.

Конфлікт із смертельним кінцем стався саме через гру сина загиблого на піаніно. Ще тоді Ярослав розповідав ТСН: грав для киян, коли до нього почав чіплятись чоловік напідпитку, вимагав віддати гроші за гру, батько заступився.

Після сутички чоловіків Анатолій Чівіков пішов додому, бо жив неподалік. Конфлікт уже стих, розповідає дружина, вони спокійно з чоловіком сиділи на лавочці, коли Чівіков з'явився з ножем.

Не вбивав, а захищався: підозрюваний у вбивстві АТОвця в центрі столиці заговорив про самозахист

Не вбивав, а захищався: підозрюваний у вбивстві АТОвця в центрі столиці заговорив про самозахист

Підозрюваного відшукали через годину, він переховувався на даху власного будинку. Тоді його одразу відправили за ґрати без застави. Чоловік спочатку визнавав свою провину, а зараз каже, що нічого не робив.

На суді Чівіков каже, що у 2007 році його вдарили по голові. Він не може спати через гучну музику, а  тому зробив зауваження. За версією Чівікова, це саме його жорстоко бив загиблий, тож сходив по ніж додому для самозахисту, знову повернувся в двір уже з ножем, але тепер запевняє, що його не застосовував.

Хоча закривавлену зброю ще 2017 року нього вилучили із квартири, сьогодні від підозрюваного уперше чують заяву, що ніж був не у нього, а саме у загиблого. Він усього лиш захищався, підбив зброю в руках набагато вищого за нього суперника. Як він так точно потрапив у груди не розуміє

Син зізнається, що йому вже пропонували гроші, але родина налаштована боротись за справедливий вирок.

Кореспондентка ТСН Євгенія Цвєтанська.

Повʼязані теми:

Наступна публікація