За перші два тижні роботи велопрокатом у Києві скористалися понад 4 тисячі разів

За перші два тижні роботи велопрокатом у Києві скористалися понад 4 тисячі разів

Фото: ТСН.ua

Організатори кажуть, що відсоток вандалізму в українській столиці набагато менший, ніж у Лондоні.

П"ять велосипедів украли, шість потрощили: такий підсумок майже двотижневої роботи велопрокату у Києві. Однак організатори велопрокату відзначають, що відсоток вандалізму в українській столиці нижчий, ніж у Лондоні, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

За два тижні велопрокату в Києві вкрали 5 велосипедів

За два тижні велопрокату в Києві вкрали 5 велосипедів

Перший випадок веловандалізму трапився наступного ж дня після запуску прокату. Біля станції метро група п'яних підлітків просто їх порозкидала. Останній випадок був учора: велосипед волочили дорогою, а щоб заблоковані колеса крутилися, повиламували шпиці. Загалом за два тижні роботи, окрім крадіжок, пошкодили ще шість велосипедів, кількість зібраних по бур'янах ніхто й не рахував.  Однак "відсоток вандалізму і крадіжок набагато менший, ніж у Британії", каже директор мережі з велопрокату Олексій Кушка.

Найбільше випадків вандалізму зафіксовано на Троєщині - це чималий спальний район столиці. Водночас там і найвідповідальніші користувачі, які відразу повідомляють, що з велосипедом щось не так.

Взимку, коли закінчиться велосезон, у компанії з прокату підіб'ють перші підсумки роботи неприв'язаних велосипедів. Згортати діяльність не планують, бо попит є - за два тижні роботи велопрокату велосипедом проїхалися понад 4 тисяч разів. А от по камері відеоспостреження на кожній станції можуть таки поставити.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація