За два тижні у столиці прикрили майже 50 гральних закладів

Загалом з них вилучили понад 280 тисяч гривень.

Під час рейду, що відбувся у столиці у середу, 13 грудня, було припинено діяльність 19 гральних закладів, повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції на сторінці у Facebook.

Зазначається, що заклади працювали у Деснянському, Святошинському та Шевченківському районах під вивісками оператора лотерей. У деяких з них навіть існувала так звана "VIP-зона" для постійних гравців. Співробітниками відомства та слідчими прокуратури було закрито 12 місць та проведено обшуки ще в сімох.

"Всі приміщення були обладнанні комп’ютерною технікою, на якій, за допомогою введення цифрового коду, гравці намагалися "зірвати джек-пот". На випадок появи небажаних візитерів, касу час від часу забирав кур’єр. Приміщення були обладнані камерами. Окрім того, у разі великої кількості гравців, на вулиці виставляли спостережний пост, який завчасно міг попередити про появу поліцейських," - повідомляють у департаменті.

Загалом правоохоронцями було вилучено 503 одиниці грального обладнання та понад 37 тисяч гривень.

Також повідомляється, що упродовж останіх двох тижнів працівники Департаменту захисту економіки Нацполіції та прокуратури припинили діяльність 46 гральних закладів, з яких вилучили 1932 одиниці грального обладнання та понад 280 тисяч гривень. Загальна вартість вилученої техніки становить понад чотири мільйони гривень.

Нагадаємо, раніше в одному зі спальних районів столиці активісти "Азов" розтрощили п'ять кіосків з лотерейними білетами
Кількадесят молодиків, серед яких і неповнолітні, розгромили торгові точки, де продавали лотерейні квитки. На місці виникли сутички з поліцією із застосуванням сльозогінного газу з обох сторін. Активітсти пояснили, що в приміщеннях були гральні автомати, до того ж бізнес – російський, тож вимагають його закриття. 

В Україні скандально закриті гральні автомати знову відкрили

В Україні скандально закриті гральні автомати знову відкрили

Повʼязані теми:

Наступна публікація