За 11 млн грн Кличко планує перетворити Гідропарк на Діснейленд

За 11 млн грн Кличко планує перетворити Гідропарк на Діснейленд

Фото: Київська міська державна адміністрація

Наразі влада міста веде перемовини з міжнародними компаніями щодо інвестицій у побудову на території Гідропарку парку розваг.

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що до кінця осені буде презентовано проект комплексної реновації усієї території Гідропарку.

Про це міський голова зазначив під час перевірки робіт з реконструкції столичного парку, повідомили у прес-службі КМДА.

"Гідропарк – одне з улюблених місць відпочинку киян і гостей столиці, але, на жаль, багато останніх років ця територія перетворювалася на місце, де розпивають спиртні напої, де гучно лунає музика, і куди батьки бояться відпускати дітей самих. Територія Гідропарку вже більше 20 років не оновлювалася, і ми плануємо повернути цій унікальній території славу однієї з найкращих зон відпочинку столиці. Ці роботи ми вже розпочали", – наголосив мер.

Кличко також підкреслив, що на роботи з реконструкції Гідропарку цього року було виділено 11 млн грн.

"Зокрема, тут відремонтували центральну алею та частину прилеглого до неї парку. Особливий метод укладання плитки також дозволив надзвичайно швидко покласти майже 2 тисячі квадратних метрів доріжок. Також ми встановили нове освітлення, висадили дерева та кущі, облаштували нові клумби. Також встановили нову систему поливу", – зазначив мер столиці.

За його словами, у міста ще багато планів щодо реновації території Гідропарку.

"Привести до ладу більше 140 га території Гідропарку одразу ми не зможемо. Тому протягом наступних кількох років ми працюватимемо над реновацією Гідропарку. І вже до кінця цієї осені ми збираємося презентувати проект його повного оновлення, а також розрахунок необхідної суми коштів на ці роботи", – додав мер.

Наприкінці Кличко наголосив, що влада міста веде перемовини з міжнародними компаніями щодо інвестицій у побудову на території Гідропарку парку розваг подібного на Діснейленд.

"Ми ведемо переговори з компаніями з Кореї, Австрії, Німеччини, США, аби перетворити київський Гідропарк на рекреаційну зону з парком розваг рівня Діснейленду. І зацікавленість у інвесторів є", – сказав Кличко. 

Нагадаємо, столична влада планує розпочати будівництво пішохідного мосту у Києві, який з'єднає Арку Дружби народів з Володимирською гіркою. Київський міський голова наголосив, що столична влада розвиває туристичний потенціал Києва та велику увагу приділяє саме розвитку туристичної інфраструктури.

Повʼязані теми:

Наступна публікація