З краєвидом на Лавру, зі СПА та басейнами: якій нерухомості багатії надають перевагу та скільки коштують елітні маєтки в Києві

З краєвидом на Лавру, зі СПА та басейнами: якій нерухомості багатії надають перевагу та скільки коштують елітні маєтки в Києві

В столиці виріс попит на оренду котеджів.

У Києві усе більше людей орендує, а не купує нерухомість. Найдорожчі нині приватні будинки. І ціни на їхню купівлю та оренду зросли від 10 до 40%. Журналісти перевірили, що найдорожче на столичному ринку нерухомості та які помешкання найпопулярніші.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Найдорожчі українські будинки розташовані під Києвом. Там помешкання по 10-17 млн доларів. У дизайнера інтер'єру Сергія, який працює із найзаможнішими киянами, ділянка у Козині на гектар землі. Ціну свого помешкання чоловік не розкриває, як і імена клієнтів.

Сам будинок має 5 кімнат, він з очеретом на даху, вбудованим клімат-контролем, японським садком і аксесуарами.

З краєвидом на "Батьківщину-Мати" — найелітніша нерухомість у Києві. Будинки там коштують від 10 і 15 мільйонів доларів. Такі помешкання усередині мають ліфт, вони кількарівневі, на тисячу квадратних метрів.

Елітна нерухомість: які будинки готові купувати багатії у столиці

Елітна нерухомість: які будинки готові купувати багатії у столиці

Ще один будинок у центрі столиці біля Києво-Печерської лаври має шість спалень, хол, кухню, їдальню, басейн і низку господарських приміщень та гардеробних. Із недоліків — невелике подвір'я. Кому належить житло, невідомо. Документи зроблені на офшорну компанію. Продають його від 2011 року.

За містом рієлтори здають в оренду будинки близько за 10 тисяч доларів. Один із маєтків, які рієлтор показав журналістам, на гектар землі. Там озера з альтанками, павами, качками та лебедями. Навіть окреме СПА. Але, кажуть посередники, для орендарів головне, що будинки в котеджних містечках, з охороною.

"Від квітня божевільний попит на оренду будинків котеджів. У середньому з оренди щодо заміської нерухомості, ціна виросла на 40%", — каже фахівець.

Найпопулярнішим на період карантину був Обухівський напрямок, Конча-Заспа, Лісники тощо. Продаж квадратного метра там починається від тисячі доларів. 

І хоч люди нині, за словами рієлторів, шукають економічні будинки з невеликою площею і найсучаснішими технологіями, все найдорожче, представлене на ринку, здебільшого має пафосний вигляд. І його здати й продати найважче.

За період карантину зріс попит на американські хатинки на дереві. Ціни стартують від десяти тисяч доларів. Здебільшого, кажуть рієлтори, замовляють їх батьки своїм дітям.

Повʼязані теми:

Наступна публікація