З нагоди першого Різдва під стінами Софії Київської відбувся святковий концерт

З нагоди першого Різдва під стінами Софії Київської відбувся святковий концерт

Фото: УНІАН

Чимало киян і гостей столиці взяли участь і масових гуляннях.

Більшість українських християн Різдво святкуватиме за два тижні, але й 25 грудня вже другий рік поспіль є офіційним святом, а відтак вихідним днем. Тож у надвечір у центрі Києва відбувся концерт і тривали масові гуляння, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На Софійській площі панувала святкова зимова атмосфера, котрій додавав шарму невеличкий мороз. Люди грілися танцями – на сцені запалювали Таяна, Руслана та інші зірки. Традиційно великими були черги до яток із гарячими харчами – особливо за глінтвейном і чебуреками. Також серед гостей новорічного містечка виникла легенда про те, що якщо на потягу-експресі об’їхати довкола пам’ятника Богдану Хмельницькому та загадати бажання, воно в наступному році неодмінно сповниться.

Як повідомлялося, напередодні кияни зустріли перше Різдво з глінтвейном і снігом. Відвідувачам новорічного містечка надвечір запропонували кількагодинний святковий концерт. На ньому виступив зі словом привітання секретар РНБО Олександр Турчинов. "Це, безумовно логічно, шановні мої друзі, що і в Україні ми починаємо святкувати день народження Спаса напередодні Нового року. Тому що сучасне людство святкує і рахує відлік свого часу саме з народження Христа", - сказав він.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

На Софійській площі українці святкують католицьке Різдво

На Софійській площі українці святкують католицьке Різдво

Повʼязані теми:

Наступна публікація