З дитячого майданчика до реанімації: у Києві хлопчик вдарився головою

З дитячого майданчика до реанімації: у Києві хлопчик вдарився головою

Фото: pixabay.com

Дитячі ігри ледь не призвели до смерті.

На гральному майданчику нового житлового комплексу у Києві семирічний хлопчик упав із гімнастичних брусів і вдарився головою об кам'яну плитку. Про стан хлопчика розповіли в ефірі “Сніданку з 1+1”.

Семирічний Ілля із друзями грав біля дому на дитячому майданчику. Повернувся додому веселий, але за годину йому стало зле. Він почав скаржитися на болі в оці, в голові, почав сильно плакати, а потім впав.

Виявилося, що коли Ілля грав на гімнастичних брусах, зісковзнула рука й він упав головою просто на кам’яну плитку. Дитину забрала швидка допомога, а у лікарні призначили термінову операцію. Як виявилося, у хлопчика внутрішній крововилив, мозок вдавлений на 3 сантиметри.

”Там час йде на години, хвилини. Страшні години були вночі, коли з дванадцятої до четвертої була операція. Ходити з кутка в куток і не розуміти, що відбувається, і як це чим закінчиться - це було дуже моторошно і страшно”, - розповідає батько Іллі.

На щастя, операція минула вдало. Однак хлопець продовжує залишатися під наглядом лікарів у реанімації. “Нічого зараз не загрожує, зробили обстеження, хлопчик одужує. Травма важка, але все стабільно”, - зазначив головний лікар відділення нейрохірургії Олександр Гончарук.

Трагедія з Іллею сталася на майданчику, який не призначений для безпечних дитячих ігор. Уся поверхня ігрової зони вкрита плиткою, і там продовжують гратися діти.

Нагадаємо, 12 травня повідомлялося, що у Суворовському районі Одеси на спортивному майданчику знайшли повішеного чоловіка.

Прихована небезпека дитячих майданчиків

Прихована небезпека дитячих майданчиків

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація