Його фото облетіло всі світові ЗМІ: стало відомо ім'я лікаря з "Охматдиту", який розбирав завали та рятував дітей (фото)

Його фото облетіло всі світові ЗМІ: стало відомо ім'я лікаря з "Охматдиту", який розбирав завали та рятував дітей (фото)

Лікар з "Охматдиту", який допомагав рятувати людей / Фото: соцмережі

Лікаря звуть Олег Голубченко. Він - хірург, який робить складні операції на обличчі маленьких дітей, усуваючи жахливі вроджені вади.

Практично всі світові агентства після російського удару по лікарні “Охматдит” в Києві облетіло фото залитого кров’ю лікаря. Чоловік робив все можливе для того, аби допомогти дітям, їхнім батькам та медзакладу. В Мережі ж розкрили ім’я чоловіка.

Про це на своїй сторінці в соцмережі написала журналістка Кристина Бердинских.

Як зазначається, лікаря звуть Олег Голубченко. Він - хірург, який робить складні операції на обличчі маленьких дітей, усуваючи жахливі вроджені вади.

“Вчора мене дуже вразив цей лікар у білосніжному костюмі, залитому кров’ю. Він є на фото практично усіх агентств.  Він робив усе що тільки можливо, намагаючись допомогти дітям, їхнім батькам і лікарні.  Розбирав груди каміння разом із рятувальниками, втішав колег, постійно кудись біг, щось носив. Я не змогла з ним поговорити, бо він не хотів ні на секунду зупинятися. Це ще одне нагадування, що в Охматдиті працюють унікальні спеціалісти і що найважливіше, це - насамперед люди”, - розповіла журналістка.

Нагадаємо, що СБУ отримала нові докази, які підтверджують, що російські окупанти вдарили по київській лікарні “Охматдит” ракетою Х-101. На місці трагедії слідчі виявили уламок двигуна.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація