Їхав заднім ходом: у Києві зупинили п'яного водія, який навіть не міг говорити (відео)

Їхав заднім ходом: у Києві зупинили п'яного водія, який навіть не міг говорити (відео)

Їхав заднім ходом: у Києві зупинили п'яного водія, який навіть не міг говорити (відео)

Фото: Facebook/Патрульна поліція України

Від огляду на стан сп'яніння 46-річний водій відмовився.

У Києві патрульні виявили водія з ознаками сп'яніння.

Подія сталася 25 лютого на вулиці Митрополита Василя Липківського.

Про це повідомляє Патрульна поліція Києва.

"Патрульні помітили пошкоджений автомобіль ЗАЗ. Водій намагався здійснити рух заднім ходом та мав певні складності з кермуванням", - йдеться у повідомленні.

Патрульні вирішили з'ясувати причину такої непевної поведінки. Чоловік мав явні ознаки алкогольного сп'яніння та ледь міг відповідати на запитання інспекторів. Від огляду на стан сп'яніння 46-річний водій відмовився.

 

Патрульні виявили водія з ознаками сп'яніння Учора на вулиці Митрополита Василя Липківського патрульні помітили пошкоджений автомобіль ЗАЗ. Водій намагався здійснити рух заднім ходом та мав певні складності з кермуванням. Патрульні вирішили з'ясувати причину такої непевної поведінки. Чоловік мав явні ознаки алкогольного сп'яніння та ледь міг відповідати на запитання інспекторів. Від огляду на стан сп'яніння 46-річний водій відмовився. Інспектори склали на водія протокол за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП. Ключі та документи на транспортний засіб віддали тверезому родичу. Бажаєте знати ще більше? Слідкуйте за нами у нашому telegram-каналі: https://t.me/kyivpatrol #Kyivpatrol

Опубліковано Патрульна поліція Києва Пʼятниця, 26 лютого 2021 р.

 

Інспектори склали на водія протокол за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП. Ключі та документи на транспортний засіб віддали тверезому родичу.

Нагадаємо, у Києві патрульні виявили нетверезого перевізника, що збирався заступити на маршрут. Під час розмови інспектори помітили у водія маршрутки явні ознаки алкогольного сп'яніння: запах алкоголю та виражене тремтіння пальців рук. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація