"Їхали зайцями": Порошенко жартома поскаржився на урядовців під час запуску бориспільського експресу

Дата публікації
Перегляди
2588
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Їхали зайцями": Порошенко жартома поскаржився на урядовців під час запуску бориспільського експресу

Фото: Укрзалізниця

Новий залізничний маршрут має створити неабияку конкуренцію автобусам.

"Укрзалізниця" запустила перший рейс із Києва до аеропорту "Бориспіль". Залізничне сполучення між центральним залізничним вокзалом столиці та головними повітряними воротами країни буде функціонувати цілодобово, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сергій – перший машиніст першого бориспільського експресу. Кермувати ним навчався півроку, до цього кермував локомотивами вантажних потягів. На новому місці для машиніста майже рай. "Туалет є вакуумний, і для пасажирів приємно, і для бригади", - каже Сергій Ташута. Крім вакуумного туалету, є новенькі сидіння, місця для багажу, кондиціонер, телевізор, безкоштовний Wi-Fi, проте головна перевага – це швидкість. Залізничники обіцяють доправити пасажирів до головних повітряних воріт країни за 34 хвилини.

Між ЖД-вокзалом та аеропортом "Бориспіль" закурсував дизель-потяг

Між ЖД-вокзалом та аеропортом "Бориспіль" закурсував дизель-потяг

У теплому вагоні гріється Валерій Шаповал разом із компанією перших пасажирів. "Завжди ми їхали на автобусі, але там була велика черга. Надворі мінус сім, і вирішили скористатися альтернативним транспортом", - пояснив пасажир. Вартість дорослого квитка в один кінець склала 80 грн, дитячого – 60. Купити їх можна не лише в касі, а й у салоні прямо на ходу, допоможе в цьому стюард.

До аеропорту Бориспіль 35 км, крейсерська швидкість експресу – 120 км/год. Ніяких заторів і лише одна проміжна зупинка на Дарниці. Експрес готували майже рік, для нього проклали чотири кілометри нових колій, зробили естакаду через Бориспільське шосе і залізничний перон біля терміналу D. На запуск прибули президент Петро Порошенко і прем’єр-міністр Володимир Гройсман. "Хочу поскаржитися. Міністр інфраструктури, голова залізниці і віце-прем’єр їхали зайцями, а ми єдині, хто чітко дотримувався закону", - пожартував глава держави.

Бориспільський експрес курсуватиме щодня цілодобово, вдень інтервали складатимуть 30-40 хвилин, уночі їздитиме раз на годину. Поки що рейкових шатлів п’ять, але наступного року залізничники обіцяють докупити нові потяги.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Фото: ТСН.ua
Наступна публікація