"Євробачення" в Києві: де розташовані фан-зони й де зробити тематичні селфі

"Євробачення" в Києві: де розташовані фан-зони й де зробити тематичні селфі

Фото: Reuters

На конкурс витратили 30 мільйонів доларів.

Прибирали Київ до пісенного конкурсу "Євробачення", як це часто буває, буквально до останньої хвилини. Одразу в кількох місцях Київ оновився і посвіжішав. Новенький асфальт, тротуари з плиточкою, щойно насаджені клумби.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Україна проводить одне з найдорожчих "Євробачень" у світі. Витратили 30 мільйонів доларів. Це без чверті мільярд гривень. А як їх окупити - ще абсолютно невідомо. Бо навіть з міжнародною рекламою - прокол. Організатори кажуть, що не встигли. Тепер сподівання тільки на селфі – мовляв, відвідувачі "Євробачення" розмістять фото у соцмережах, а відповідно прорекламують Україну.

Коли Україна вперше приймала пісенний конкурс після перемоги Руслани, селфі ще не вигадали. Та й розмах конкурсу був ще не той. Тоді його проводили в Палаці спорту.

Цього разу все набагато масштабніше – проведення зачепило не тільки центр. Найбільше пощастило району навколо Міжнародного виставкового центру біля станції метро "Лівобережна", де й відбуватимуться конкурсні виступи. Навколо відремонтували дороги, збудували пандуси, оновили саму станцію метро, набережну, сквери.

Тим часом на правому березі розташували євромістечка для фанатів. Головна фан-зона – на Хрещатику. Вхід сюди – безкоштовний. Там є дійсно чим зайнятися. Наприклад, пограти у настільний теніс, відпочити на мішку чи відчути себе зіркою "Євробачення" на сцені.

У фан-зоні на Софійській площі можна зробити селфі біля величезного кришталевого мікрофона "Євробачення". Ще є фан-зони на Михайлівській площі, Поштовій площі, Євроклаб біля Мар'їнського парку, у Київській фортеці на Печерську, на Троїцькій площі біля НСК "Олімпійський", на Контрактовій площі.

Зазначимо, що півфінали "Євробачення" відбудуться 9 та 11 травня, а фінал – 13 травня.

Більше подробиць дивіться в сюжеті Руслана Харченка.

Україна може окупити 30 мільйонів доларів, витрачених на підготовку Києва до Євробачення

Україна може окупити 30 мільйонів доларів, витрачених на підготовку Києва до Євробачення

Повʼязані теми:

Наступна публікація