Єноти з Київського зоопарку дали корисні поради на час карантину

Єноти з Київського зоопарку дали корисні поради на час карантину

Фото: УНІАН

Тваринки показали, як потрібно виконувати правила карантину.

Мешканці Київського зоопарку дали поради, що потрібно робити під час карантину, введеного через загрозу поширення в Україні коронавірусу.

Відео зі столичними єнотами оприлюднено на сторінці звіринця у Facebook.

Зокрема, тваринки "радять" залишатися вдома з рідними і близькими, мити руки з милом та використовувати дезінфектори, їсти смачну та здорову їжу, не забувати про особисту гігієну та здоровий сон.

Корисні поради від єнотиків Київзоо

Корисні поради від єнотиків Київзоо

Опубликовано Київський зоологічний парк загальнодержавного значення Вторник, 17 марта 2020 г.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація