Єнот у великому місті: киянин розповів, як йому живеться із незвичним хатнім улюбленцем

Єнот у великому місті: киянин розповів, як йому живеться із незвичним хатнім улюбленцем

Тварина стала місцевою знаменитістю після випадкового ролика в інтернеті.

У мережі з'явилося відео зі столичної підземки, на якому хлопець п'є газованку з фаст-фуду разом із єнотом. Журналісти вирішили відшукати власника тварини та самого хвостатого, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Як виявилося, Дмитро Решетник та єнот Марлі вже півтора року, як друзі. Усюди ходять разом – у крамниці, на роботу, навіть на концерти. Із твариною парубок приїхав і до офісу ТСН, через що робота одразу кількох департаментів зупинилася. Поки журналісти, редактори та оператори фотографувалися з хвостатим та все про нього розпитували, той поцупив та погриз маркери.

ТСН вдалось поспілкуватися із популярними у Мережі єнотом та його господарем

ТСН вдалось поспілкуватися із популярними у Мережі єнотом та його господарем

Дмитро розповідає, що півтора року тому хотів купити кішку, тому й поїхав до приватного звіринцю. "Я хотів собі кішку, в мене була мрія. Але цей маленький волохатий чудик вчепився в мої брюки, і я вирішив забрати його собі", - розповів хлопець. Їсть Марлі яйця, горішки, сир, м'ясо та фрукти. "Холодильник коли відкриває – я чую і прибігаю. Краде найчастіше солодке, він солодке готовий і на м'ясо проміняти. Якщо ти йому не даєш, він вириває в тебе з рук", - зізнається власник тварини.

Буває полоскун і ображається – коли залишаєш самого вдома або довго не розмовляєш із ним. "Якщо довго не звертаю уваги, він починає щось робити – кудись іти, щось відкривати. Може бути трохи злий. Потім може прийти обійматися", - каже Дмитро. Важить волохань понад 10 кілограмів, тож під час прогулянок місто носити його на руках – нелегка справа. Дмитро зізнається, що перехожі та пасажири в громадському транспорті на тварину реагують переважно радісно, але навіть не підозрюють, що може накоїти такий пасажир. "Ланцюжки не зриває, але одного разу окуляри зірвав", - зізнається господар. А одного разу через єнота сталася ДТП – дівчина за кермом задивилася на тваринку і в'їхала в поліцейську машину попереду.

Людей єнот не боїться. Його власник музикант, і на сцену без улюбленця не виходить. "Коли багато людей, він заспокоюється, сідає. Головне, щоб його не чіпали", - каже Дмитро. Лише-но Дмитро підїжджає до фонтана – звір мерщій мчить купатися. Після водних процедур супроводжує господаря в студію звукозапису. Там єнот уже як свій: навіть коли власник працює в студії, де має бути ідеальна тиша, Марлі сидить у нього на руках.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Повʼязані теми:

Наступна публікація