Єдина годувальниця родини і мати дитини з аутизмом: найважча постраждала в ДТП на Дорогожичах досі не опритомніла

Єдина годувальниця родини і мати дитини з аутизмом: найважча постраждала в ДТП на Дорогожичах досі не опритомніла

Вперше до неї впустили відвідувача – чоловіка, і всього на кілька хвилин.

До найважчої із постраждалих у ДТП на столичних Дорогожичах Аліни Безсонної вперше впустили чоловіка. Це сталося на третю добу після аварії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дві потерпілі сестри Марина та Юлія в стабільному стані в 17-й клінічній лікарні. Третя потерпіла Аліна Безсонна досі не прийшла до тями, її стан стабільно тяжкий. "Це травма голови, черепа, головного мозку, забій головного мозку, забій легенів і перелом тазу. Вона перебувала у важкому стані, і зараз вона у відділенні реанімації на штучній вентиляції легень", - розповів завідувач відділення реанімації клінічної лікарні швидкої допомоги Ігор Малиш.

Запобіжний захід обрали для водія, який збив трьох жінок у столиці

Запобіжний захід обрали для водія, який збив трьох жінок у столиці

Аліну найдовше тягнуло під маршруткою, а її родичі досі не знайшли сили подивитися це відео. "Ми не хочемо дивитися ні новини, ні відео – нам настільки це тяжко", - кажуть вони. Батько 35-річної Аліни спочатку не повірив, що з донькою сталася біда. "Спочатку подумав, що це обман, що будуть просити гроші", - каже Олександр Донитраш. Аліна до аварії працювала в ІТ-відділі банку і була єдиною годувальницею в родині. Чоловік Олександр доглядає двох синів – 3-річного Якова та 11-річного Данила. У старшого хлопчика аутизм і заради його лікування та розвитку родина переїхала в Київ із Білгорода-Дністровського. "Ми ніколи ні до кого не зверталися, старшу дитину витягуємо власними силами", - кажуть люди. До Аліни поки що не пускають відвідувачів, виняток роблять для чоловіка – лише на кілька хвилин. У понеділок родина збирається йти до "Київпастрансу" і вимагати допомоги.

Потерпілі в лікарні вже третю добу, проте представники автотранспортного підприємства жодного разу так і не поцікавились їх станом – обмежилися повідомленням на сайті: "Співчуваємо потерпілим та сподіваємося на їхнє швидке одужання". Водій маршрутки переконує, що досі не може зрозуміти, чому в автобусі відмовили гальма. "Бачу світлофор, я на гальма – а вона не стає", - каже він. Зі слів кермувальника, маршрутка його просто не слухалася. "Коли я натиснув на гальма, вона, получається, ще швидше почала їхати", - стверджує водій.

У прокуратурі поясненням чоловіка не дуже вірять і чекають результатів технічної експертизи. Поки ж наголошують, що водій нічого не робив для того, щоб уникнути наїзду. "Не застосував аварійний сигнал на автомобілі, не здійснив попереджувальний звуковий сигнал, що дало б змогу уникнути зіткнення", - каже прокурор Олександр Клещенко. На відео з камер спостереження слідчі помітили, що стоп-сигнали маршрутки вмикаються лише після того, як водій на повній швидкості збиває людей та зупиняється за перехрестям. Водій пояснює – гальмував ручником. "Коли включається ручник, секунд 10-15 повітря спускається, тоді камери блокуються", - каже він.

Водієві суд уже обрав запобіжний захід – нічний домашній арешт. Якщо провину водія автобуса доведуть, йому загрожуватиме до 8 років в’язниці.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація