Яма на дитмайданчику і нічийні труби: в Києві мікрорайон залишився без тепла і води на невизначений термін

Дата публікації
Перегляди
3899
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Яма на дитмайданчику і нічийні труби: в Києві мікрорайон залишився без тепла і води на невизначений термін

Полагодити аварійну ділянку тепер хочуть мешканці прилеглого будинку своїми силами.

У Києві комунальники розкопали яму посеред дитячого майданчика, а люди, котрим вимкнули опалення, не можуть відпускати дітей гратися на вулицю. За ремонт узявся ЖЕД, однак там переконують, що мережа не на їхньому балансі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мами з дітьми обходять цей майданчик десятою дорогою – бояться, що, бешкетуючи, малюки можуть упасти в кількаметрову прірву, вириту посеред майданчика. Біда може трапитися, якщо якась дитина захоче проексперементувати і з’їхати і без того небезпечної гірки. Мешканці дому нарікають: яму коло будинку розрили коммунальники понад місяць тому: "За останню осінь розривали три рази. Приїхали, розрили, потім зарили, через тиждень знову приїхали, знову розрили".

Аби залатати труби, посеред дитячого майданчика у Києві вирили яму

Аби залатати труби, посеред дитячого майданчика у Києві вирили яму

"Розкопки" тут, запевняють, проводять постійно, бо мережі проривають. "Вісім років – кожні вісім років це риють", - нарікають люди. Жителі мікрорайону ходять закутані, мов цибулини, і сплять під трьома ковдрами: "15 градусів – це трохи підогріли. Буває вечором". Олександр із дружиною примусово моржують у власній квартирі – теплою  батарея стала лише в одній кімнаті чотири дні тому, а гарячої води через діряві труби в будинку немає ще з весни.

Сам Олександр нещодавно працював у місцевій житлово-експулатаційній дільниці, і ще навесні благав поремонтувати труби. "Тепло на вулиці, ще не будемо копати. А якщо похолодало – кажуть, дорожче буде покопати", - пояснює він логіку ремонтників.

Керівник ЖЕДу каже, що він на посаді менше місяця, а мережами опікувався завод "Більшовик". Він збанкрутував, а "Київтеплоенерго" на баланс труби не взяло. Пояснюють це тим, що відповідних звернень не отримували: "Вирішується питання фінансування ремонту цієї теплової мережі, а потім уже – брати на баланс. Ми не в праві брати обладнання, яке в неробочому стані. Нам забороняють правила". Тому до робіт узялися  ЖЕДівці, але вони визнають – змогли поміняти муфти, а от старі труби потрібно повністю переварювати. Яму ж позначали загороджувальними стрічками, однак їх хтось порвав.

Тим часом мешканці будинку побоюються, що  в грудні отримають платіжки за тепло, якого насправді не мали. Олександр Сергієнко радить написати заяву постачальнику послуги і вказати дати, коли сиділи без опалення: "Якщо не перераховують - тоді можна написати ще одну заяву або одразу йти до суду". Причому краще, щоб усі звернення були колективними.

Кореспондент ТСН Олена Лоскун

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3899
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація