Ялинка і концерт в умовах карантину: як Київ святкуватиме Новий рік

Ялинка і концерт в умовах карантину: як Київ святкуватиме Новий рік

Фото: Folk Ukraine

Засвітять ялинку в Києві традиційно 19 грудня о 19:00.

У Києві через пандемію COVID-19 Організатори новорічних свят у переходять до "плану В"  згідно з яким лишають центральну частину столиці майже вільною. Засвітять ялинку в Києві традиційно 19 грудня о 19:00.

Про це сказав в ефірі Україна 24 засновник проєкту Folk Ukraine Ігор Добруцький, інформує УНІАН.

"З Володимирського узвозу у грудні приберуть фуд-корти, на Софіївській площі залишать ялинку. Інші святкові локації частково перенесуть в район Арки дружби народів, частину будиночків "з напоями" розмістять на Володимирських гірках. На Контрактовій площі буде гарна гірка з гарним катком та ялинкою. Там продаватимуть сувеніри, ласощі й напої", - зазначив він.

За його словами, залишиться тільки ялинка, щоб люди могли привітати одне одного. Ярмарку не буде.

За словами організатора події, ялинка 2020 в Києві буде штучною. Новорічне дерево прикрасять білими й зеленими вогниками. Прикраси, виготовлені в Україні, матимуть лісові мотиви, деякі з них нагадуватимуть казкових персонажів тощо.

Також Добруцький заявив про встановлення "інтерактивного пенька" з дверима.

Тим часом, довгі вихідні на Новий рік та Різдво чекають на українців. Уряд опублікував перелік неробочих днів на наступний рік. Так, Новий рік ми відзначатимемо три дні - з першого по третє січня. Не будуть традиційно українці працювати і на Різдвяні свята - тоді матимемо аж чотири вихідних поспіль. Від 7 по10 січня включно. Але усе ж потім доведеться трохи відпрацювати. Робочий день із 8 січня перенесуть на суботу 16 січня.

Уряд визначив кількість неробочих днів на наступний рік

Уряд визначив кількість неробочих днів на наступний рік

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація