Яку суму Київ виділив на боротьбу з коронавірусом та на доплати медикам – звіт Кличка

Дата публікації
Перегляди
327
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Яку суму Київ виділив на боротьбу з коронавірусом та на доплати медикам – звіт Кличка

Фото: kiev.klichko.org

Загалом у столиці для приймання хворих на коронавірус у 29 медзакладах визначено понад 4,9 тисячі ліжок.

У 2020 році столиця виділила майже 386 млн гривень з резервного фонду та бюджету міста на боротьбу з коронавірусом. Ще 1 млрд грн виділили на доплати медикам.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив, звітуючи про результати роботи міської влади за 2020 рік.

"Місто, практично самотужки, робить все можливе для боротьби із розповсюдженням вірусу та надання допомоги хворим. Загалом у Києві для приймання хворих на коронавірус у 29 медзакладах визначено понад 4,9 тисячі ліжок, - сказав Кличко. - Сьогодні хворих на коронавірус вже приймають 23 комунальних медичних заклади, де підготували 4 тисячі ліжок. Із них подачею кисню обладнані понад 2 тисячі ліжок. І ми продовжуємо збільшувати їх кількість", - додав він та зауважив, що до кінця року коштом міста та Держбюджету киснем забезпечать 80% ліжок.

Щодо інших потужностей міста. На сьогодні в комунальних медзакладів столиці - понад 460 апаратів штучної вентиляції легень і понад 500 концентраторів кисню. А також чотири комунальних ПЛР-лабораторії та 54 апарати для проведення ІФА-досліджень.

"Нові ПЛР-лабораторії облаштуємо ще в чотирьох лікарнях. Місто їх замовило і найближчим часом чекає на поставку цього обладнання. А також збільшимо потужності двох діючих лабораторій, - наголосив мер Києва. - Загалом місто виділило майже 386 млн грн. з резервного фонду та бюджету столиці на боротьбу з коронавірусом. Зокрема, на придбання лікарських засобів, медичного обладнання, засобів індивідуального захисту, закупівлю ПЛР та ІФА-тестів, кисневих концентраторів, капітальний ремонт системи киснепостачання. На доплати медикам столиця виділила цього року майже 1 мільярд гривень", - сказав Віталій Кличко.

Нагадаємо, за оцінками економістів КМДА, бюджет столиці вже недоотримав близько 5 мільярдів гривень. Із них більша частина – 3 мільярди гривень - це ПДФО. Втім, місто, наскільки це можливо, допомагає підприємцям в цій складній ситуації.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
327
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація