Який вигляд має місячне затемнення 5 травня в Києві: неймовірні фото

У п'ятницю мешканці Землі можуть спостерігати напівтіньове місячне затемнення.

Мешканці Землі 5 травня можуть спостерігати напівтіньове місячне затемнення.  Воно відбувається, коли на супутник падає тільки зовнішня тінь Землі, півтінь. Тому воно вважається неповним.

Наступного разу таке явище спостерігатиметься аж 2042 року.

У Києві теж можна спостерігати це рідкісне явище. Відповідними фото кияни діляться у місцевих Telegram-пабліках.

Місячне затемнення: що це таке

Місячне затемнення — астрономічне явище, яке відбувається, коли Земля перебуває між Сонцем і Місяцем і Місяць потрапляє в тінь чи напівтінь Землі

Види місячних затемнень:

  • Повне.
  • Часткове.
  • Напівтіньове. 

Затемнення: історія та міфологія

Сонячні й місячні затемнення здавна сприймалися як погані події. Люди боялися затемнень, тому що вони відбуваються досить зрідка. У багатьох культурах затемнення вважали провісниками нещасть і катастроф. У міфології затемнення пов'язували із боротьбою вищих сил. Повір'я одних народів вимагали повної тиші й бездіяльності під час затемнень, інших, навпаки, активних езотеричних дій для допомоги світлим силам.

Затемнення: астрологія та езотерика

Спеціалісти переконані, що затемнення впливають на всі живі істоти. Саме тому під час астрологічних явищ збільшується кількість НС.

Езотерики вважають, що затемнення Місяця – це час для кульмінації якихось ситуацій, а також завершення чогось важливого у житті людини. Також, на думку астрологів, сонячні затемнення є провісниками нових починань. Своєрідна темрява Сонця – це час для старту нових починань.

Нагадаємо, 19 квітня у вищих шарах атмосфери над Києвом вибухнув болід.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація