Як у лихі 90-ті: вночі у Броварах невідомі закидали коктейлями молотова автівки

Інцидент стався у ЖК ''Купава''.

В ніч проти 8 грудня у Броварах, що під Києвом, невідомі закидали пляшками з коктейлями Молотова автівки на стоянці біля житлового комплексу, повідомив на своїй сторінці у Facebook Сергій Шумило.

"О третій ночі почув гучний вибух, спочатку подумав, що хтось знову салюти шмаляє. Потім у вікно побачив величезне полум’я і нові вибухи. Кажуть, що машину біля сусіднього дому в ЖК ''Купава'' пляшками з молотовим закидали,"-  написав він.

Чоловік зазначає, що машини стояли уздовж паркану, тому злочинці могли просто перекинути пляшки через нього та утікти до лісу.

Та додає, що пожежники приїхали дуже швидко, однак не змогли одразу розпочати гасіння полум’я через запарковані всюди автівки. За словами чоловіка, це дуже нагадує лихі 90-ті, коли влаштовували розбірки місцеві криміналітети.

Дожилися, що вже під вікнами вибухи… О третій ночі почув гучний вибух, спочатку подумав, що якась падлюка знову салюти ш...

Опубликовано Сергій Шумило 8 декабря 2017 г.

Нагадаємо, днями у Харкові невідомі вночі спалили автомобіль судді Апеляційного суду. Унаслідок пожежі Volkswagen Passat згорів ущент, проте люди не постраждали. 

У Каліфорнії потужна пожежа нищить будинки та маєтки мільйонерів

У Каліфорнії потужна пожежа нищить будинки та маєтки мільйонерів

Наступна публікація