Як у Києві отримати спецперепустки на транспорт: покрокова інструкція

Як у Києві отримати спецперепустки на транспорт: покрокова інструкція

Фото: УНІАН

У КМДА попередили, що кількість спецперепусток — обмежена.

Від 5 квітня у Києві маршрутки, тролейбуси, метро та інші види громадського транспорту, працюватимуть за спеціальними перепустками пасажирів.

У КМДА розповіли, як отримати спецперепустку.

Керівники підприємств та організацій мають надіслати лист директорові Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

У листі необхідно вказати:

  • назву підприємства;
  • обґрунтування необхідності отримання спецперепусток;
  • обґрунтування кількості спецперепусток з вказанням штатної чисельності працівників підприємства;
  • реквізити підприємства з вказанням розташування – адреси та району м. Києва;
  • контактну особу для отримання спецперепусток із вказанням номеру телефону.

Контактній особі повідомлять про місце і час отримання спецперепусток після розгляду запиту. У КМДА попередили, що їхня спецперепустка — обмежена. Заяви від окремих осіб не приймаються.

Власники перепусток оплачуватимуть проїзд на загальних підставах. Спеціальна перепустка для проїзду в громадському транспорті буде дійсною за умови пред’явлення службового посвідчення або паспорту, або посвідчення водія. Пасажири повинні мати засоби індивідуального захисту.

Після розгляду заявки спецперепустки видаватимуть у департаментах Київської міської ради/КМДА.

  • центральні органи виконавчої влади, державні підприємства та служби, суб’єкти господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері дорожньо-транспортного господарства — департамент транспортної інфраструктури;
  • охорона правопорядку та безпеки, судова гілка влади, підрозділи ЗСУ, органи прокуратури, підрозділи ДСНС тощо — департамент муніципальної безпеки;
  • галузь економіки, фінансів, телекомунікацій та зв’язку, банківської справи, виготовлення та продажу продовольчих товарів, видавництва, заклади харчування, служби доставки, а також інші підприємства промисловості — департамент промисловості та розвитку підприємництва;
  • ЖКГ, забезпечення роботи ритуальних служб, переробка побутових відходів — департамент житлово-комунальної інфраструктури;
  • підприємства та установи, сфера діяльності яких стосується культурно-мистецької та релігійної діяльності — департамент культури.

Раніше повідомлялося, як у столичному метро перевірятимуть спецперепустки.

Також заступник голови міської державної адміністрації Микола Поворозник розповів, як і де отримати спеціальні перепустки на транспорт.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

У транспорт лише за перепусткою: хто і як може отримати документ

У транспорт лише за перепусткою: хто і як може отримати документ

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація