Як оплатити проїзд у Києві після зникнення талонів: список 2000 місць, де можна поповнити транспортну карту і купити QR-квиток

Як оплатити проїзд у Києві після зникнення талонів: список 2000 місць, де можна поповнити транспортну карту і купити QR-квиток

Фото: КМДА

У столиці скасували паперові талони на проїзд у громадському транспорті.

Київ став першим містом в Україні, де повністю скасовують паперові талони на проїзд у комунальному громадському транспорті. Від сьогодні, 15 липня, остаточно вийшли з обігу талони на проїзд, що можна було придбати у кондукторів.

Про це повідомляє КМДА.

Усі поїздки в муніципальному транспорті тепер цифровізовано в електронні квитки.

Нагадуємо, що у Києві діє понад 2 тисяч місць для поповнення транспортних карт і купівлі QR-квитків для проїзду у громадському транспорті.

Наразі в Києві діють:

198 терміналів самообслуговування на зупинках наземного транспорту та 304 термінали на 52 станціях метрополітену. У терміналах можна купити або поповнити транспортну карту та придбати QR-квитки.

Близько 1800 терміналів Easy Pay. Easy Pay надає можливість поповнити транспортну карту.

Близько 322 Т-кіосків. У Т-кіосках можна придбати транспортну карту.

Каси на 52 станціях метрополітену. У касах можна придбати чи поповнити транспортну карту, а також купити QR-квиток.

Із усіма точками продажу та поповнення можна ознайомитися на міській мапі.

Крім того, із січня 2021 року для зручної оплати проїзду міський застосунок "Київ Цифровий" надає сервіс поповнення транспортної карти та купівлі QR-квитків. За номером та пін-кодом транспортну карту можна прив’язати до застосунку, щоб поповнювати її з банківської картки в будь-яку слушну мить.

Оплата проїзду QR-квитками здійснюється у "Київ Цифровий" з екрану смартфона. У застосунку можна також придбати квиток для іншого користувача. Щоб надіслати QR-квиток на електронну пошту або в зручний месенджер, потрібно лише натиснути кнопку "Поділитися квитком".

Нагадуємо, що поповнення транспортної картки на 50 поїздок дає економію в 1,5 грн на кожній поїздці та заощаджує не лише час, але й кошти. Крім того, однією транспортною карткою можна оплатити проїзд за декількох осіб.

Нагадаємо, у Києві від 1 липня зникли кондуктори. Контролери-касири (кондуктори) отримали пропозицію перейти на посаду контролера, або інші вільні вакансії в підприємстві. Усі, хто не продовжив співпрацю з підприємством, повністю отримали вихідну допомогу.

Новини України: відтепер сплатити за проїзд у громадському транспорті Києва можна лише електронним способом

Новини України: відтепер сплатити за проїзд у громадському транспорті Києва можна лише електронним способом

Повʼязані теми:

Наступна публікація