"Я живу в червоному будинку": за такими ознаками патрульні  розшукали домівку 5-річного киянина

"Я живу в червоному будинку": за такими ознаками патрульні розшукали домівку 5-річного киянина

"Я живу в червоному будинку": за такими ознаками патрульні  розшукали домівку 5-річного киянина

Фото: Facebook / Патрульна поліція Києва

Багатодітна мати відпустила старшого гратися у закритому дворі та навіть не здогадувалась, що він загубився.

У Києві, сьогодні, 19 серпня, патрульні отримали виклик від стурбованої жінки. Заявниця повідомила, що помітила на проспекті Правди маленького заплаканого хлопчика без супроводу дорослих, який збирався перейти проїзну частину. Жінка привела його до охорони найближчого супермаркету та викликала поліцію.

Про це повідомляє Патрульна поліція Києва.

"Інспектори, які прибули на виклик, одразу змогли знайти підхід до дитини та заспокоїти її. Хлопчик захопився грою з поліцейским ліхтариком та кепкою, а в цей час охоронці порядку змогли з'ясувати у нього вік, прізвище та опис будинку, в якому він проживає. Патрульні посадили його до службового автомобіля та поїхали до будинків, які підпадали під опис. Маленький мандрівник швидко впізнав потрібний. Консьєрж у будинку впізнала хлопчика та повідомила автопатрулю квартиру його проживання", - йдеться у повідомленні поліції.

Патрульним відчинила здивована багатодітна мати.Виявилося, що жінка відпустила старшого 5-річного сина грати у закритому дворі та навіть не здогадувалась, що він загубився.

Поліціянти провели змістовну профілактичну бесіду, а про подію повідомили інспектора з ювенальної превенції.

"Патрульна поліція вкотре наголошує дорослим на необхідності відповідально виконувати батьківські обов’язки та не залишати малечу без нагляду", - йдеться у повідомленні Патрульної поліції Києва.

Нагадаємо, у Києві немовля сиділо спиною до відчиненого вікна у під'їзді та повзало сходами. Дитину врятувала сусідка, що поверталася додому. А батьки у цей час були п'яні. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація