"Я з вами не розмовляю": керівник піцерії на Хрещатику відмовився коментувати нічну бійку

"Я з вами не розмовляю": керівник піцерії на Хрещатику відмовився коментувати нічну бійку

Резонансна подія досі лишається незрозумілою для українців.

У Києві керівники піцерії та офіціанти побили молодих відвідувачів уже після закриття закладу. Жорстокі кадри відзняли випадкові свідки на Хрещатику, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Побили мене, побили мою дружину. Охорона закладу, по-моєму, взагалі не брала участі", - розповів потерпілий. Вранці заклад працював у звичайному режимі, в ньому ніщо не натякало на нічну бійку. Однак коментувати будь-що керівник відмовився. "Я з вами не розмовляю, і зі мною, будь ласка, ви також", - наголосив чоловік. Відмовилися від коментарів у поліції, де досі вирішують, як кваліфікувати бійку.

У Києві офіціанти та керівництво піцерії побили своїх клієнтів

У Києві офіціанти та керівництво піцерії побили своїх клієнтів

Влад та Юлія оговтуються досі та планують іти засвідчувати тілесні ушкодження. Вони кажуть, що в піцерії святкували успішне складання сесії, а коли ресторан зачинився, персонал запропонував їм лишитись. Алкоголь пили всі разом, а потім на керівницю щось найшло. "Ми вже зібралися, майже вийшли – вона вибігла, вчепилася дружині у волосся, почала трусити. Коли я почав розбороняти – накинулися решта офіціантів", - розповів побитий хлопець.

Молоде подружжя досі не може зрозуміти, що спровокувало персонал на бійку. "Вдарила ногою по обличчю, по голові. Ось так наступила, потім я вже не пам’ятаю. Просто дівчина на мені сиділа та била", - каже потерпіла. Відео розправи лише за день набрало понад 50 тисяч переглядів. Репутація ресторану на Хрещатику під загрозою – користувачі інтернету закликають бойкотувати заклад.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Повʼязані теми:

Наступна публікація