"Я манав": Бахматов йде з посади радника Кличка

"Я манав": Бахматов йде з посади радника Кличка

Фото: УНІАН

Бахматов пояснив, що планує повернутися до команди після проведення у Києві місцевих виборів.

Радника мера Києва Віталія Кличка Максим Бахматов вирішив тимчасово залишити посаду.

Про це посадовець КМДА повідомив в інтерв'ю LIGA.net.

"Я тимчасово виходжу з КМДА і перестаю допомагати Віталію Володимировичу в період передвиборних історій. Якщо в двох словах: я манав розвивати місто під час виборів. Турбулентність і бруд, який накидають, ніяк не пов'язані з ефективним управлінням", - наголосив Бахматов.

Водночас посадовець КМДА зазначив, що планує повернуться до команди Кличка в листопаді після місцевих виборів.

"Будь-який управлінець з великим досвідом скаже, що, коли йде поділ і акціонерні сварки, неможливо нормально розвивати проєкт. Ти будеш залучений до якоїсь сторони. Оскільки я на боці городян і чинного мера, я спокійно собі відходжу і з боку подивлюся" , - пояснив він.

Окрім цього радник Кличка розповів, що хоче зберегти політичну незаангажованість Офісу трансформацій, керівником якого він є, а сам Офіс продовжить роботу як аналітичний центр.

Нагадаємо, 15 липня Верховна Рада проголосувала за постанову про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів в Україні на 25 жовтня.

Чинний мер столиці Віталій Кличко продовжує залишатися беззаперечним фаворитом у рейтингу на майбутніх виборах міського голови Києва. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною службою центр Разумкова від 20 червня до 2 липня.

Повʼязані теми:

Наступна публікація