"Я інвалід, у мене рак, і з ним я піднявся на Еверест": керівник "Київміськбуду" відреагував на своє відсторонення

"Я інвалід, у мене рак, і з ним я піднявся на Еверест": керівник "Київміськбуду" відреагував на своє відсторонення

Керівника "Київміськбуду" Ігоря Кушніра відсторонили після сюжету в ЗМІ про його виїзд за кордон і підйом на Еверест / Фото: із соцмереж

Ігор Кушнір не думав, що доведеться виправдовуватися за свої діагнози.

Керівник "Київміськбуду" Ігор Кушнір, якого мер Києва Віталій Кличко 6 липня відсторонив від виконання обов’язків, відреагував на своє відсторонення. Кушнір заявив, що підтримує рішення Кличка, та зазначив, що у нього онкологія, тож виїжджав за кордон на законних підставах.

Про це він написав у Facebook.

"Я повністю згоден із таким рішенням. Діяльність компанії відбувається в рамках чинного законодавства. Тож сподіваюся, аудит розставить усі крапки над "і" та доведе, що бізнес моєї родини не пересікається з "Київміськбудом", – заявив Кушнір.

Відсторонений посадовець зазначив, що "йому нічого приховувати, але є що сказати".

"Від лютого 2023 року у ЗМІ почали регулярно зʼявлятися матеріали негативного характеру про мене та мою родину. Деякі з них були відверто замовними. Хтось вважав, що якщо я припиню бути президентом "Київміськбуду", то компанія почне працювати краще. Той, хто керував великим підприємством та в цілому розуміється на бізнес-процесах, ніколи не скаже, що це "медом помазано". Більше того, у час війни, коли ринок практично завмер. Великий бізнес у нашій країні чомусь апріорі вважається чимось негативним, і дехто радо підтримує цей наратив. На жаль. Бо хайп і скандал – це завжди цікавіше, аніж реальні фінансові показники та результати", – каже він.

Кушнір зауважив, що за 11 років його роботи було збудовано майже три мільйони квадратних метрів житла та 126 житлових будинків.

Крім того, Кушнір заявив, що покинув Україну законно, адже є людиною з інвалідністю та хворий на рак.

"Мене не треба жаліти, але ніколи не думав, що доведеться у виправдальному тоні говорити про свої діагнози. Так, у мене рак, я інвалід, і з ним я піднявся на Еверест. Виїжджав за кордон я також на законних підставах. Залишу це на совісті хайпожерів: бережіть себе, і нехай вам ніколи не доведеться дізнатися, що таке онко", – заявив він.

Кушнір наголосив, що сплачує податки, і відкинув закиди щодо неправомірності його доходів.

"Більше того, усе своє життя від 1993 року (до попередньої посади) я працюю у бізнесі. Моя родина займається бізнесом, усі мають офіційний дохід і сплачують податки, що відображено у щорічних деклараціях. Моя дружина є громадянкою Кіпру та веде бізнес у країнах Європи", – підсумував він.

Нагадаємо, проєкт розслідувань "Bihus.info" повідомив, що президент "Київміськбуду" Ігор Кушнір виїхав за кордон на підставі довідки про інвалідність. Згідно з матеріалом, поїздка тривала вісім місяців. Міжнародні медіа водночас повідомляли, що Ігор Кушнір разом із дружиною Оксаною піднявся на Еверест.

Компанія "Київміськбуд" відреагувала на розслідування: там заявили, що Кушнір має третю групу інвалідності через тривалу боротьбу з онкологічним захворюванням. Водночас, за заявою, президент компанії є "досвідченим альпіністом, який піднявся на два "восьмитисячники" та сім "семитисячників".

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація