Вуличний одяг для всіх: як підібрати вуличний стиль під свою індивідуальність Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
287
Час на прочитання
3 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Вуличний одяг для всіх: як підібрати вуличний стиль під свою індивідуальність

Вуличний стиль одягу став популярним завдяки своїй зручності, практичності та неформальності. Однак багато хто вважає, що підібрати вуличний лук, який би підкреслював їхню особистість, досить складно. Насправді ж, створити унікальний образ може кожен, незалежно від віку, статури чи стилю життя. Головне — зрозуміти основні принципи та навчитися поєднувати речі так, щоб вони відповідали вашим уподобанням та індивідуальності. Чи готові ви знайти свій власний вуличний стиль, який ідеально підійде саме вам? Тоді ви зайшли за правильною адресою. В цій статті дамо кілька практичних порад, які дозволять остаточно мати неперевершений стиль на вулицях вашого міста.

Пізнайте себе та свої вподобання

Почніть з того, щоб зупинитися на хвилинку й зазирнути глибоко всередину себе. Поміркуйте над тим, хто ви є, що ви любите і що робить вас унікальними. Замисліться над своїми цінностями, інтересами та справами, які приносять вам радість. Це самопізнання стане основою для знаходження стилю, який справді відображатиме вас. Спробуйте уявити свій ідеальний образ, в якому б вам було неймовірно гарно та комфортно.

Надихайтеся прикладами інших

Тепер час надихнутися! Вивчайте модні журнали, сайти та платформи соціальних мереж, як-от Instagram та Pinterest. Підпишіться на блогерів чи знаменитостей, чий стиль вам імпонує. Коли ви натрапите на образи, від яких ваше серце завмирає, збережіть ці зображення. Шукайте закономірності та спільні елементи, на яких постійно зупиняється ваш погляд.

Експериментуйте зі стилями

Але не варто зупинятися лише на тому, щоб збирати натхнення! Не відтягуйте цей чудовий момент переродження. Починайте поступово втілювати свої бажання в життя й створювати власний стиль. Вийдіть із зони комфорту і почніть експериментувати з різними речами та образами. Влаштуйте собі мегашопінг, відвідайте купу магазинів, вивчайте пропозиції на сайтах та робіть замовлення, щоб приміряти різні варіанти. Зверніть увагу на те, як кожен ансамбль допомагає вам почуватися впевнено, сильно і по-справжньому собою.  

Перегляньте свій гардероб

Ця цікава подорож з пошуку власного стилю передбачає насамперед створення вашого ідеального гардероба. Почніть з простої ревізії, переберіть речі та залиште лише ті, які справді відображають ваш стиль. А всі інші відпустіть, роздайте їх тим, кому вони знадобляться більше. Це ваш шанс створити гардероб, який демонструватиме вашу індивідуальність і змусить вас почуватися на мільйон доларів щоразу, коли ви вдягатиметеся.

Створює свій власний стиль

А тепер найцікавіше – розробка вашого фірмового вуличного стилю! Найперше — створіть базовий гардероб. Поміркуйте про певну колірну палітру, улюблені тканини чи сталий елемент, який ви можете включати до своїх нарядів. Підберіть набір з базових речей, які чудово поєднуються між собою і можуть стати основою для яскравих акцентів. Обов'язково додайте в колекцію кілька оригінальних моделей одягу та взуття. Нехай це будуть класичні мартінси або ж оригінальні ADI 2000 з колекції adidas Originals. Завжди майте в запасі стильні аксесуари, які допоможуть легко завершити будь-який образ. І пам'ятайте, особистий стиль — це шлях, який постійно розвивається. Будьте відкриті до нових тенденцій і сприймайте зміни, які відбуваються з вами. 

Якщо ви вже готові зануритися у світ моди, яка дійсно підходить вашій унікальній особистості, розпочніть з першого кроку вже сьогодні — збирайте натхнення, сміливо експериментуйте та формуйте гардероб, який зробить вас неймовірними. Знайдіть свій неповторний стиль і дозвольте собі сяяти!

Наступна публікація