Втік із дому, бо не хотів на час карантину їхати у село: подробиці зникнення 11-річного хлопчика під Києвом

Втік із дому, бо не хотів на час карантину їхати у село: подробиці зникнення 11-річного хлопчика під Києвом

Фото: unsplash.com

Ніч юний утікач провів на 10 поверсі однієї з багатоповерхівок Вишневого.

Хлопчика, який утік із дому, бо не хотів на час карантину їхати з міста в село, розшукали.

У ніч проти 21 квітня у місті Вишневе та довколишніх населених пунктах тривали пошуки зниклого 11-річного жителя Вишневого, котрий 20 квітня близько 14-ї годин поїхав кататися на велосипеді і додому не повернувся.

Про це пише "Київ Оперативний".

"До відділу поліції №1 (м. Вишневе) Бучанського районного управління звернулася мати із заявою про зникнення неповнолітнього. Дитину одразу ж оголосили у розшук. До пошуків хлопчика долучилися правоохоронці Бучанського районного управління поліції, група реагування патрульної поліції, працівники ювенальної превенції. На ранок дитину вдалося знайти", - йдеться у повідомленні.

Як з’ясувалося під час розслідування, дитина у такий спосіб вчинила спротив щодо спланованої батьками його вимушеної поїздки до села на час карантину.

Ніч юний утікач провів на 10 поверсі однієї з вишнівських багатоповерхівок. І дивним є той факт, що жоден із мешканців не виявив цікавості, хто ця дитина і що вона тут робить.

Нагадаємо, у Києві розшукують 23-річного Дмитра Волосевича. Тиждень тому серед ночі він пішов на вулицю, мобільний телефон залишив удома. Відтоді від нього - жодних звісток. Такого ніколи не траплялося - каже мама хлопця. А зникнення сина пов'язує з його нещодавнім працевлаштуванням до компанії із сумнівною репутацією. 

Новини України: у Києві розшукують 23-річного Дмитра Волосевича

Новини України: у Києві розшукують 23-річного Дмитра Волосевича

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація