Встановлено особи 5 тисяч військових РФ, які чинили звірства на Київщині

Встановлено особи 5 тисяч військових РФ, які чинили звірства на Київщині

фото / Бучанська міська рада

Правоохоронцям відомі їхні прізвища і посади, а щодо деяких військових РФ були встановлені навіть члени їхніх сімей і місця їхнього проживання.

Зусилля правоохоронців, зокрема і поліції Київської області, спрямовані на встановлення осіб солдатів армії РФ, які були на нашій території і скоїли злочини проти громадян України.

Наразі встановлені особи 5 тисяч солдатів армії РФ, які перебували на Київщині.

Про воєнні злочини і звірства окупантів у Бучі 13 вересня, в День міста, розповів в ефірі FreeДом керівник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

За його словами, правоохоронцям відомі їхні прізвища і посади, а стосовно деяких військових РФ були встановлені навіть члени їхніх сімей і місця їхнього проживання на території РФ.

Керівник поліції Київщини підтвердив також, що деяких з цих військових РФ було перекинуто на інші ділянки фронту, де вони й загинули. Зокрема, за його інформацією, війська РФ були перекинуті з Київської області на підкріплення росіян до Харківської області, яка на той момент була окупована.

"Сподіваюся, що більшість з них там загинуло, а хто не загинув – то загине найближчими днями. А якщо не загине – то я сподіваюся, що МКС і українське правосуддя обов’язково притягнуть їх до відповідальності", – зазначив Нєбитов.

Відповідаючи на запитання ведучого, як наразі йде збір доказів воєнних злочинів армії РФ у Бучі, він зазначив, що більшість із цих кримінальних проваджень уже розслідують слідчі СБУ, але деякі кейси має і Нацполіція України.

"Наразі це уже (перебуває – ред.) на стадії проведення слідчих дій, а саме – відтворення обстановки і обставин подій зі свідками, це і проведення упізнань. І, природно, раніше були призначені, і наразі очікуємо результатів експертиз", – пояснив головний поліцейський Київщини.

Нагадаємо, в Київській області, у селі Здвижівка (Бучанський район) знайшли тіло ще одного цивільного, якого закатувала російська армія.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Бучанська різанина
Наступна публікація