Всі операції завершені: стало відомо, в якому стані перебувають потерпілі в ДТП під Києвом

Всі операції завершені: стало відомо, в якому стані перебувають потерпілі в ДТП під Києвом

Фото: УНІАН

З-поміж постраждалих — ціла сім’я.

У Бориспільській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування завершені всі операції постраждалим в аварії на трасі М-03 "Київ  Харків". Загалом до шпиталю доправили 12 постраждалих, один із них ще зранку помер у реанімації.

На вечір 11 вересня троє потерпілих у вкрай тяжкому стані, решта у тяжкому. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Доправляти постраждалих до Бориспільської лікарні почали ще на світанку. Найбільше потерпілих в цій автотрощі з маршрутки, якою люди поверталися з відпочинку.

З-поміж них — ціла сім’я: батько, мати і трирічна дівчинка. Дитину й батька прооперували, але вони залишаються без свідомості. Мама дівчинки в стані середньої тяжкості з численними переломами. У суботу, 12 вересня, її мають також прооперувати.

Вдалося встановити особу жінки, в якої не знайшли документів. Її звати Оксана Анісімова. Це дівчина із селища міського типу. Вона прилетіла з відпочинку із Єгипту і маршруткою мала дістатися додому. Батьки кажуть, їх покликали, аби вони підтвердили її особу. До самої Оксани не пускають, бо дівчина перебуває в комі.

"Лікарі кажуть, що вона в важкому стані. В комі. В неї глубока черепно-мозкова травма і порушення шийного хребця. Вона лежить на штучній вентиляції легень", — розповіла мати потерпілої Людмила Анісімова.

Наслідки ДТП: як почуваються потерпілі після аварії на трасі "Київ-Харків"

Наслідки ДТП: як почуваються потерпілі після аварії на трасі "Київ-Харків"

Лікарі запевняють, якщо в когось стан різко погіршиться, то вони готові надавати допомогу і за потреби оперувати.

Як повідомлялося раніше, для того, аби повністю ліквідувати наслідки цієї ДТП, знадобилося понад 9 годин часу та довелося перекрити дві смуги руху.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація