"Впевнена, ви зрозумієте мене": дружина Тищенка Барановська виправдалася за скандальну вечірку у Києві (фото)

"Впевнена, ви зрозумієте мене": дружина Тищенка Барановська виправдалася за скандальну вечірку у Києві (фото)

Фото: instagram.com/allabonya

Жінка заявила, що вечірка була лише для найближчих, крім того, більшість гостей вже перехворіли на коронавірус. Про персонал Барановська не згадала.

Дружина Миколи Тищенка Алла Барановська вперше прокоментувала святкування свого дня народження у київському готелі Fairmont під час жорсткого карантину.

Жінка заявила, що вечірка була лише для найближчих. Крім того, більшість гостей вже перехворіли на коронавірус.

Про це 26-річна ексмодель написала в instagram-сторіз.

"Для всіх напишу вперше і востаннє. Мій день народження був закритим, зібралися тільки близькі, трохи понад 20 осіб. Проходив у номерах готелю, а не в ресторані, як писали деякі ЗМІ, не розібравшись і хайпуючи", – повідомила Барановська.

За її словами, кожен запрошений гість здав тест на COVID-19. "Я вам скажу, що вже 99% з них з антитілами", – додала вона.

Сама Барановська на коронавірус не хворіла. Але запевнила, що двічі на тиждень здає тести оскільки у роботі контактує з людьми.

"Щодо законності. Адвокати та юристи давно дали відповідь на ваше запитання і розклали все по поличках", – заявила дружина нардепа.

Модель також зазначила, що їй "дуже шкода, що вечірка в готелі зачепила почуття деяких українців".

"У мене не було наміру викликати подібні емоції, і своє приватне життя я навмисно не висвітлюю. Я не бачила багатьох близьких понад 2 роки, і вони зробили мені подарунок, прилетівши до Києва", – виправдалася Барановська.

Жінка висловила впевненість у тому, що люди її зрозуміють.

Нагадаємо, нардеп від "Слуги народу" Микола Тищенко напередодні теж прокоментував скандальну вечірку із забороненим феєрверком, яку влаштував на день народження дружини у розпал суворого карантину в Києві. Тищенко каже, що у ніч проти 19 квітня святкували нібито не в ресторані, а в готельних номерах, тож юридично він нічого не порушив.

Зазначимо, шо нардеп тоді на вечірці під час суворого карантину не зупинився - для гостей заходу влаштували масштабний феєрверк, які в столиці заборонені на час війни на Донбасі.

Обговорити скандальну поведінку нардепа Миколи Тищенка збираються на черговому засіданні "Слуг народу"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація