"Водоспад" на мосту Патона лив всю ніч, а будинки досі стоять без води

"Водоспад" на мосту Патона лив всю ніч, а будинки досі стоять без води

Комунальники ліквідовують прорив.

На мосту Патона у Києві розпочався ремонт пошкодженої труби, з якої напередодні  водоспад окропу ринув просто у Дніпро, йдеться у ТСН.12:00.

Через це дві сотні будинків лишилися без опалення та гарячої води. Вночі комунальники робіт не проводили – мовляв, комунікації проходять під мостом, а  працювати на висоті в темну пору небезпечно. Вранці знову зібралися біля пошкодженої ділянки.

Гейзер перестав текти лише після 10 ранку. Нині ремонтники уже стали до роботи. У "Київтеплоенерго" повідомили, що будинки, які від учора залишились без води, неможливо перемкнути на резервне джерело, тому їм доведеться чекати на ліквідацію поламки. Також комунальники пояснили, чому всю ніч у Дніпро витікала величезна кількість гарячої води.

"Ділянку відключили, але у зв’язку з тим, що довжина 1,5 кілометри і пошкодження зверху труби, тому недоцільно спускати усю воду. І якщо повністю спорожнити, це вплинуло б на час заповнення. І тому вода в трубі залишалась до початку робіт", - повідомив керівник відділу з експлуатації теплових мереж КП "Київтеплоенерго" Олександр Пелипишин.

Теплотрасі, яка проходить через міст Патона, вже майже 60 років.

Масштабна комунальна аварія сталася на столичному мосту Патона

Масштабна комунальна аварія сталася на столичному мосту Патона

Нагадаємо, у столиці жителі близько 200 будинків на Русанівці та Березняках через прорив теплотраси на мосту Патона залишились без опалення і гарячої води. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація