Водію Hummer оголосили другу підозру у справі про наїзд на 10-річну дівчинку в Києві

Водію Hummer оголосили другу підозру у справі про наїзд на 10-річну дівчинку в Києві

Фото: Інформатор

Слідство готує аргументи для обрання запобіжного заходу.

10-річна дівчинка загинула на пішохідному переході в центрі Києва, коли разом із мамою перетинала бульвар Лесі Українки на зелене світло. 23-річний кермувальник Hummer збив дитину і поїхав далі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Водія затримала поліція, запобіжний захід йому мають розглянути у четвер. Окрім аварії з тяжкими наслідками, кермувальнику закидають іще й залишення людини в небезпеці. Підозри за обома статтями вже погоджені прокуратурою Києва та оголошені затриманому в присутності його адвоката.

10-річна дівчинка загинула на пішохідному переході в центрі Києва

10-річна дівчинка загинула на пішохідному переході в центрі Києва

Настю намагалися реанімувати кілька бригад медиків, а її мати, на очах якої все трапилося, до останнього сподівалася на диво, однак його не сталося. Свідок події Арсеній Гаєнко першим викликав поліцейських. Чоловік розповідає, почув звук потужного удару лише-но сам перейшов дорогу. "Поряд бігали діти, була їх мати. Залишалося, мабуть, секунд шість. Хлопчик перебіг, і я чую удар за спиною. Звук машини, котра розганяється, і чую удар", - розповів киянин. За його словами, люди пішли на зелене світло, коли всі автомобілі зупинились, а джип не гальмував, усіх об'їхав і збив дитину.

Настя разом із батьками – громадяни Росії. До оселі, де мешкали в Києві, їм залишалося здолати лише пішохідний перехід. Після зіткнення позашляховик протягнув дівча ще зо 50 метрів і після цього водій навіть не вийшов з автомобіля – машина лише зупинилася на якийсь час, а потім поїхала далі. Затримати 23-річного кермувальника, поліцейським вдалося за кілька сот метрів – той зупинився на узбіччі, скрутив номери і спочатку вдавав, що не розуміє, про що йдеться. "Спочатку був спокійний. Коли він зрозумів, що сталося, почав чинити спротив. Довелося поліції застосувати відповідні дії, щоби вдягти на нього кайданки", - кажуть очевидці.

Згодом стало відомо, що затриманим є Кирило Островський – колишній боксер і засновник компанії з продажу солодощів для спортсменів. У столиці він має кілька його  крамниць. Зі спортом пов'язаний і батько Кирила, котрий поведінку сина виправдовує. Олег переконує, що син не тікав, а лише зупинився в дозволеному місці і кинувся допомагати.

Попри резонанс та скупчення телекамер, водії на тому ж переході не припиняють порушувати навіть удень. Бульвар Лесі Українки має по три вільних для руху смуги у кожен бік, і якщо їхати у центр міста, то це – фактично узвіз. І коли водії бачать жовтий сигнал світлофора, більшість намагається не загальмувати, а проскочити. Водночас пішохідний перехід тільки наземний.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація