Водій Кличка порушив правила паркування у Києві: мер прокоментував інцидент
Водій припаркувався ближче 10 метрів до пішохідного переходу.
© PavlovskyNEWS
В Києві у четвер, 13 січня, водій Віталія Кличка порушив ПДР.
Чоловік припаркував автомобіль Toyota Sequoia на вулиці Рейтарській з порушенням правил дорожнього руху (ближче 10 метрів до пішохідного переходу). Відповідне фото оприлюднили у соцмережах.
Віталій Кличко зауважив, що штраф у сумі 340 гривень уже сплачено.
Про це він написав у Telegram.
"Друзі! Сьогодні мій водій порушив правила паркування в столиці. Штраф уже сплачений через "Київ Цифровий". Інспекція з паркування спрацювала оперативно. Правила мають виконувати всі без винятку", - написам мер Києва.
Нагадаємо, у Київській області чоловік тікав від поліції, наїхав на копа, зніс огорожу та влетів у дерево. Поліцейські з'ясували, що утікач був п'яним.
Читайте також:
У Києві власник квартири здає кімнату-балкон за 4 тисячі гривень: фото
Старий Новий рік 2022: коли святкують, ворожіння, традиції свята, що не можна робити в цей день