Вода з-під крана краще очищеної та бутильованої: у "Київводоканалі" приголомшили неоднозначною заявою

Вода з-під крана краще очищеної та бутильованої: у "Київводоканалі" приголомшили неоднозначною заявою

Фото: pixabay.com

У підприємстві наголошують: вода з-під крана дешевше і краще.

Замість очищеної — вода з-під крана. В "Київводоканалі" закликають місцевих відмовитися від бутильованої води і використовувати проточну, тому що вона, мовляв, краще.
 
Про це повідомили в пресслужбі "Київводоканалу".

У підприємстві привели кілька фактів того, чому киянам потрібно користуватися виключно водою з-під крана. За їхніми словами, вода проходить всі необхідні стадії очистки та знезараження, а за її якістю постійно стежать. Водночас виробники бутильованої води нібито не підходять до питання очищення належним чином.
 
"Дешева бутильована вода або та, що продається на розлив, часто не очищається належним чином, а виробники не дотримуються необхідних стандартів її виготовлення і не мають відповідних дозвільних документів", — підкреслили в "Київводоканалі".
 
Ще один мінус води в пляшках, кажуть у "Київводоканалі", — відсутність природних солей кальцію і магнію. У той же час природними мінералами нібито багата вода, яка подається централізовано.
 
"Систематичне  вживання виключно дистильованої або близької до неї води може призвести до низки захворювань, пов’язаних із порушенням водно-сольового балансу організму", — додали в пресслужбі підприємства.
 
До того ж, стверджують в "Київводоканалі", вживання води з-під крана економить час киян, їх сили і гроші.
 
“40% води у місті вже знезаражується без участі хлору, тому така вода ще більш якісна, смачна і не має сторонніх запахів. І вже зовсім скоро нові технології поширяться і на решту 60% води”, — уточнили в пресслужбі "Київводоканалу".

У місцевих мешканців заява водоканалу викликала безліч питань. Киян турбує якість труб, і, власне, самої води, яка часом з крана тече коричневого кольору.

  • Район Оболонь. З крана постійно йде жовта вода. Щоб вранці прийняти душ, потрібно п’ять хвилин спускати воду, бо вона за ніч застоюється і тхне тухлими яйцями.
  • В мене щодня тече брудна, іржава вода, якою навіть митись неприємно. Про пиття такої води я взагалі мовчу.
  • Проблема в трубах, якими вона рухається. 

Нагадаємо, що рівень кишкової палички на пляжах Миколаєва перевищує норму в 40 разів. Попри такі показники, пляжі не закриті і багато хто там відпочиває і купається.

У Львівській області через аномальну спеку почала зникати вода — "Секретні матеріали"

У Львівській області через аномальну спеку почала зникати вода — "Секретні матеріали"

Повʼязані теми:

Наступна публікація