Власники пошкоджених у київському проваллі машин позиватимуться до суду

Власники пошкоджених у київському проваллі машин позиватимуться до суду

Фото: Associated Press

Вони хочуть отримати компенсації за побиті машини, тим більше одна з них не підлягає ремонту.

Власники двох пошкоджених проривом труб у центрі Києва автівок уже шукають адвокатів і збираються подавати до суду з вимогою компенсувати збитки. Одна машина вартістю приблизно 15 тисяч доларів не підлягаю відновленню, власник іншої, ціною у 5 тисяч, прогнозує великі проблеми вже протягом року, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Біля будинку, де живе Вадим Путилов, гурток "зроби сам": сидіння машини на асфальті, всередині салону стирчать дроти, будівельний фен чекає своєї черги. У чоловіка - велика сушка. "Дивіться, як водою просяк увесь салон", - показує власник машини та додає, якщо оперативно все не вичистити, за лічені дні піде пліснява і сморід. Nissan провалився на сумнозвісному перехресті в центрі Києва, але машина на ходу, прийнамні поки що. Постраждав і сам Вадим – отримав опіки на ногах. Свою шкоду здоров’ю він вважає незначною, а от за пошкодження машини хоче компенсації, причому в розмірі ринкової вартості самого авто, адже машини-потопельники зрештою повністю виходять з ладу.

Власники пошкоджених внаслідок провалля автівок вимагатимуть компенсації

Власники пошкоджених внаслідок провалля автівок вимагатимуть компенсації

Одразу викликати поліцію для складання протоколу, а в разі відмови на відео записати усю пригоду та опитати свідків – це радять водіям у подібних ситуаціях юристи. І додають, що суд у таких випадках найпевніше стане на бік водіїв. "Такому автомобілісту, безумовно, слід визначити суму збитків. Це робить або спеціалізоване СТО, або експерт. І вже зібравши всі документи – маєте їх надавати або страховій компанії, або винуватцю, або йти напряму до суду", - пояснюють правники.

В ідентичній ситуації півтора року тому опинився Василь Гроголь. Під його Mini Cooper посеред ночі прорвало трубу в кварталі від Хрещатика. "Машину ніхто не діставав, доки я сам не викликав кран", - пригадує він. Авто було застраховане в іноземній компанії, тож компенсацію чоловік повністю отримав і до суду не ходив. Автомобілі ж, які постраждали напередодні, не були застраховані на подібні випадки, тому їхні власники мають намір домагатися справделивості через суд.

Як повідомлялося, у центрі Києва 5 листопада провалився асфальт через прорив труби з гарячою водою, і сталося це на тому ж місці, що в листопаді минулого року. Нещастя знову сталося на перехресті вулиць Шота Руставелі та Саксаганського. Цього разу в провалля, які утворилися від прориву, потрапили автомобілі, а вулицю залило окропом.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Повʼязані теми:

Наступна публікація