Власники авто на іноземній реєстрації перекрили центр столиці

На мітинг вийшла сотня осіб.

Власники автомобілів на іноземній реєстрації перекрили вулицю Грушевського у центрі Києва.

Про це повідомляють Українські Новини.

Протестувальники перекрили рух транспорту вулицею Грушевського, тож проїхати нею можна лише від Європейської площі до вул. Шовковичної.

Зокрема, станом на 12:30 близько сотні людей стоять на проїжджій частині біля одного з під'їздів будинку Верховної Ради з прапорами "Авто Євро Сила".

Мітингувальники виступають проти прийняття законопроекту, що передбачає введення плати в розмірі 2 євро на день з машини на іноземній реєстрації.

Наразі акція має мирний характер, а на місці перебуває автомобіль патрульної поліції.

Нагадаємо, у лютому власники авто на іноземній реєстрації вже протестували  в урядовому кварталі столиці. Мітингувальники вимагали впровадження європейських норм у розмитненні та реєстрації автомобілів.

Тоді протестувальники зібралися біля будівлі комітету Верховної Ради на вулиці Липській. 

24 січня активісти, які підтримують закон про зміни до Митного кодексу щодо авто на іноземній реєстрації, запалили шини на дорогах до Києва і частково обмежили рух

Учасники акції протесту вимагали від Верховної Ради поквапитися з ухваленням закону про зміни до Митного кодексу, який передбачає пом'якшення умов пересування на автомобілях з іноземною реєстрацією. Люди частково заблокували дороги на п'яти напрямках та підпалювали шини. Через дії пікетувальників утворилися затори, а іншим автомобілістам довелося запізнитися на роботу. Це викликало шквал обурення інших водіїв. Повз пікетувальників проїжджала і військова техніка. 

За даними столичної поліції, на в'їздах до Києва близько 200 осіб брали участь в акції щодо врегулювання транзиту автомобілів з іноземною реєстрацією, рух було ускладнено.

Згодом протестувальники перемістилися до центру Києва та продовжили акцію під Кабінетом міністрів. 

Активісти заблокували дороги до Києва

Активісти заблокували дороги до Києва

Повʼязані теми:

Наступна публікація