Влаштував вечірку під час комендантської та тривоги: що відомо про скандал навколо чиновника КМДА Никоряка

Влаштував вечірку під час комендантської та тривоги: що відомо про скандал навколо чиновника КМДА Никоряка

Чиновник КМДА Олександр Никоряк влаштував вечірку в комендантську годину / Фото: Олександр Никоряк / Фейсбук

Мер Києва Віталій Кличко наказав Никоряку писати заяву на звільнення.

Нещодавно ЗМІ помітили директора департаменту охорони культурної спадщини Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександра Никоряка біля одного з ресторанів у комендантську годину та повітряну тривогу. У КМДА вже відреагували на скандал.

Все, що відомо про інцидент зі столичним чиновником - читайте на ТСН.ua.

ЗМІ зафільмували Никоряка посеред ночі біля одного зі столичних закладів

У середу, 7 червня, видання "Українська правда" опублікувало статтю, в якій йшлося, що директора департаменту охорони культурної спадщини Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександра Никоряка помітили біля одного з київських ресторанів, який працював у комендантську годину та під час тривоги. Посадовець був разом зі столичним забудовником Артуром Мхітаряном. Трапився інцидент у ніч проти 4 червня.

Ресторан Никоряк покинув о 2 годині ночі. Містом пересувався кортеже Мхітаряна. Як свідчить мапа тривог, тієї ночі в Києві тривога лунала від 01:48 до 04:30. Комендантська година триває в Києві від 00:00 до 5:00.

Чиновник КМДА Олександр Никоряк влаштував вечірку в комендантську годину / Фото: скрин із відео

Святував день народження дружини

Журналіст, кореспондент видання "УП" Михайло Ткач під час свого розлідування встановив, що Олександр Никоряк нібито святкував у ресторані день народження дружини.

На кадрах, які опинилися у власності УП, видно, що в закладі ззовні відсутнє освітлення, а гостей ресторан запускав не з центрального входу. О 3-й ночі до ресторану під'їхали правоохоронці, але через те, що не було людей і шуму, вони швидко покинули заклад.

Чиновник КМДА Никоряк святкував день народження дружини у комендантську годину та під час тривоги

Чиновник КМДА Никоряк святкував день народження дружини у комендантську годину та під час тривоги

Реакція Віталія Кличка

Після появи у ЗМІ цієї інформації міський голова Києва та голова КМДА Віталій Кличко повідомив, що Никоряка буде звільнено з посади директора департаменту охорони культурної спадщини "за порушення комендантської години".

"За порушення комендантської години є адміністративна відповідальність для всіх громадян. А чиновник будь-якого рангу несе ще й політичну відповідальність. Директор департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександр Никоряк, якого вночі, в глибоку комендантську годину, помітили на виході з ресторану, буде звільнений. Сказав йому писати заяву", - йдеться в дописі мера міста.

Окрім того, Кличко звернувся до правоохоронних органів, аби вони контролювали правила комендантської години, притягували до відповідальності розважальні та заклади харчування за їхню роботу в заборонений час.

Нагадаємо, не всі заклади та нічні клуби дотримуються правил комендантської години. До прикладу, у вересні 2022 року один клуб-готель М-1 в Одесі працював у нічні години. Тоді речник Одеської ОВА Сергій Братчук розповів, що відвідувачі та адміністрація закладу визнали свою помилку і задонатили на ЗСУ.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація