Влада Молчанова про покупку ринку "Столичний": в цій історії нас просто кинули

Влада Молчанова про покупку ринку "Столичний": в цій історії нас просто кинули

Фото: Ринок "Столичний"

Відома київська підприємиця Влада Молчанова заявила, що власник мажоритарного пакету акцій ринку "Столичний" взяв аванс за продаж акцій підприємства в розмірі 3,5 млн дол., після чого припинив будь-яке спілкування з потенційними покупцями.

Водночас Молчанова спростовує заяви компанії "Goodlight capital limited" про спроби незаконного захоплення ринку і будь-яких дій із заволодіння ринком з її боку або з боку Stolitsa Group.

Відповідь на журналістський запит Влади Молчанової опублікувала на своїй сторінці в Facebook Світлана Крюкова.

"У цій історії нас просто кинули. Я до сьогоднішнього дня намагаюся зустрітися зі Стельмахом. Мені цікаво послухати його особисто — що і в кого я намагалася захопити рейдерським шляхом. Це наклеп. І я подала до суду позов про спростування недостовірної інформації. Єдине побажання моє і Stolitsa Group — це в правовому полі, цивілізовано виконати зобов'язання з підписаних договорів", — заявила Молчанова.

За словами Молчанової, компанія Stolitsa Group, акціонером якої вона раніше була, запросила її провести переговори про придбання акцій ринку "Столичний".

"Почалися переговори з усіма засновниками цього проекту. 22,5% належало компанії "Сучасні ринкові інновації", 11,6% — належало Ігорю Паньку, 11,6% — групі "Шувар", і мажоритарна частка в 54% — компанії "Goodlight capital limited" (Гудлайт кепітел лімітед), яку представляв Олександр Стельмах. Отже, в 2018-му ми почали і провели першу успішну операцію і придбали компанію "Сучасні ринкові інновації". Далі почалися переговори. З "Шуваром" і Паньком ми досягли домовленостей", — розповіла вона.

Також, за словами Молчанової, в січні 2019 року було досягнуто домовленості зі Стельмахом про придбання 54,25% частки в ринку "Столичний" за 12 млн дол. Були підписані два меморандуми, за якими були внесені 2 млн дол. і 1,5 млн дол. авансу.

"Наступний крок — Stolitsa Group мала звернутися до Антимонопольного комітету, що вона і зробила, а також публічно сповістила ринок про покупку. А продавці повинні були вивести компанію "Goodlight capital limited" (Гудлайт кепітел лімітед), у якої були проблеми з рахунками, зі складу власників частку "Столичного ринку" і ввести нового засновника, на яку наша сторона повинна була здійснити платіж", — розповіла підприємиця.

Водночас, за словами Молчанової, від початку 2020-го мажоритарний акціонер вийшов з переговорів, а власники компанії просто перестали брати слухавку. При цьому, на ринку змінився менеджмент, а міноритарні акціонери перестали отримувати звіти про його роботу.

"Тоді ми звернулися до правоохоронних органів, тому що нас по суті "кинули" на аванс. Порушили кримінальну справу, розслідування тривало близько пів року, після чого нас сповістили, що Стельмаху підписали підозру в шахрайстві. Ось і все. Тиждень тому в пресі піднявся шквал негативу в мою адресу. Все, в чому мене звинуватили — неправда. Як і Ви, я дізналася про ці події зі ЗМІ", — заявила Молчанова.

Також авторка заяви нагадала, що Stolitsa Group — це одна з найбільших українсько-литовських інвестицій в Україну. Група інвестує в девелоперські проєкти під своїм брендом і роздрібну торгівлю під брендом мережі супермаркетів "NOVUS". Один з останніх проєктів — великий торгово-розважальний центр "Ретровіль" на Виноградарі.

Наступна публікація