Влада Києва хоче змінити негативний імідж вертолітного майданчика Януковича

Влада Києва хоче змінити негативний імідж вертолітного майданчика Януковича

Нові управителі докладуть зусиль, аби об’єкт почали сприймати інакше.

Скандальну споруду вертолітного майданчика в історичному центрі Києва, яку зводили для втікача Віктора Януковича, передали в управління столиці. Тисячі квадратних метрів конференц-залів, ресторанів, кафе, а також відкрита тераса площею 650 квадратних метрів з широкою панорамою на Дніпро – усе це центр "Парковий", ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Янукович мріяв прямо з Межигір’я гвинтокрилом прилітати сюди, а потім менш як за чотири хвилини діставатися Адміністрації президента на Банковій. Сьогодні ж конгресно-виставковий центр "Парковий" перейшов в управління комунального господарства Києва. Його почали споруджувати у 2010 році – зі слів прокурорів, без оформлення належних дозволів. "Встановлено, що жодних погоджень з відповідними контролюючими органами, не було. Що, відповідно до реєстру майнових прав, землі, що були передані в оренду, не мають свого цільового призначення", - розповів представник прокуратури Києва Олександр Жила.

Центр "Парковий" з вертолітним майданчиком Януковича передали в управління Києва

Центр "Парковий" з вертолітним майданчиком Януковича передали в управління Києва

З "Парковим" виникли проблеми вже під час спорудження: важка будівля посунула дніпровську кручу, за нею у бік річки почав сповзати кут Маріїнського палацу. Берег довелося укріплювати. До того ж, вертолітній майданчик зіпсував панораму з оглядового майданчика біля Верховної Ради. Тепер нові господарі обіцяють виправити погане реноме споруди. "Ми будемо намагатися змінити негативний імідж цього об’єкта, будемо тут проводити загальноміські заходи, будемо робити цей об’єкт відкритим для громад", - обіцяють вони.

Сьогодні у "Парковому" проводять конференції, зустрічі, семінари. Київська влада обіцяє, що так буде і надалі, бо центр має заробляти гроші. Але уточнюють: "Парковий" перейшов не у власність, а лише в управління міста. Адже фірма-забудовник дочі через суди намагається повернути його собі.

Кореспондент ТСН Олексндр Загородний

Повʼязані теми:

Наступна публікація