Влад Яма знявся в новому ролику ЖК NEW YORK Concept House Новини компаній

Компанія SAGA Development презентувала новий рекламний ролик житлового комплексу NEW YORK Concept House. Головним героєм відео став Влад Яма, відомий український хореограф і член журі популярних телевізійних проектів.

NEW YORK Concept House - це надихаючий простір, де легко жити, працювати та займатися творчістю. Саме такої концепції дотримувалася креативна команда SAGA Development під час створення сценарію ролика. Реалізувати концепцію вдалося головному герою відео Владу Ямі.

"Ідея ролика з'явилися в момент, коли ми дізналися, що Влад Яма купив квартиру в NEW YORK Concept House. Хотілося показати будинок у всій красі і легкості. Відразу виникли картинки в голові, як Влад танцює в будинку, - розповідає директор з маркетингу SAGA Development Вікторія Зима. - Після зустрічі з Владом ми зрозуміли, що він ідеально підходить цьому будинку. І прагнули показати в відео саме його історію".

Зйомка проходила в кількох локаціях житлового комплексу – квартирі, холах, ліфті, лобі, де кожна площа, як і танець, відповідає певному стилю. За словами креативного директора компанії Антона Фрідлянда, в цьому ролику вдалося продемонструвати суть NEW YORK Concept House - головним чином, завдяки виконавцю головної ролі Владу Ямі та талановитому режисеру Даші Ши. "Я спостерігала за Владом Ямою з першого його ефіру на телебаченні, захоплюючись його талантом і харизмою, і дуже зраділа, коли SAGA Development запропонували зняти з ним ролик, - поділилася своїми враженнями Даша Ши. - На знімальному майданчику ми багато сміялися, а що може бути краще, ніж танці і сміх одночасно?"

Наступна публікація