Віялових відключень може не бути: у Києві та центральних областях стабілізували електромережу

Віялових відключень може не бути: у Києві та центральних областях стабілізували електромережу

Фото: УНІАН

Відключення електрики все ще будуть у Харківській, Сумській та Полтавській областях.

У Києві та центральних областях України стабілізували електромережу. Це означає, що найближчим часом у регіоні може більше не бути віялових відключень.

Про це йдеться у заяві "Укренерго".

Наразі в столиці та центральних областях України енергетикам вдалося стабілізувати енергомережу. Це означає, що в цих регіонах може більше не бути віялових відключень, проте жителів закликають економити електрику.

"Просимо всіх споживачів просто зараз підходити до споживання електроенергії ощадливо: вимкніть зайві електроприлади вранці та ввечері, коли споживання електроенергії найбільше. Це знизить навантаження на мережі і полегшить роботу енергетиків, які відновлюють їх", - йдеться в повідомленні.

В "Укренерго" зазначили, що ракетні обстріли енергетичної інфраструктури пошкодили багато важливого обладнання. А тому поки залишаються графіки аварійних обмежень в Харківській, Сумській та Полтавській областях.

Ракетні обстріли енергетичної інфраструктури України

Російські окупанти масовано обстріляли енергетичну інфраструктуру України. Через це у Києві 11 жовтня розпочалися віялові відключення електрики.

Очільник "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив, що у зв'язку з масованими обстрілами РФ в Україні можуть бути віялові відключення електрики протягом кількох днів.

Також росіяни обстріляли енергетичну інфраструктуру Львівщини. Голова Львівської ОВА Максим Козицький повідомив, що через обстріли в області можливі віялові відключення.

Читайте також: 

1,5 млн людей на Львівщині залишилися без світла та води - Максим Козицький

1,5 млн людей на Львівщині залишилися без світла та води - Максим Козицький

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація